Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyi idő után "untátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után "untátok meg" egymást?

Figyelt kérdés

Neten beszélgetek valakivel, kb. egy hónapja. Tényleg szimpatikus nekem, sok közös van bennünk, jól elbeszélgetünk, de sajnos úgy érzem, hogy kezdünk kifogyni a témákból.

Már egy csomó mindent megbeszéltünk. De valamiért nem olyan a dolog, mint az elején.

Azt mondta, hogy szólni fog, hogyha nincs kedve már beszélni. Vajon már tervezgeti, hogy elköszön? (Egy kicsit paranoiás vagyok, ezt nézd el nekem. 😅)

Vagy milyen témákkal dobjam fel a beszélgetést? Vagy inkább én köszönjek el, az jobb lenne?

(Az lenne az igazi, hogyha találkoznánk, úgy több lenne a közös téma. De több, mint valószínű, hogy nem fogunk.)



2017. nov. 3. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha valakivel jóba vagy interneten, hát találkozz vele, énis ebben a helyzetben vagyok. De nem untuk még meg egymást, és nem is fogjuk, mert a találkozást meg is beszéltük. Tedd te is ezt, hidd el, jó fog lenni. meg ha már valakivel 1 hónapot beszéltél, sok a közös bennetek. 16/F Írj privátot, ha kell valami tanács +-ba.
2017. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Egy hónap alatt kínos kifogyni a témából. :/ Neten keresztül is évekig bírom egy értelmiségi emberrel úgy, hogy naponta 9-12 paragrafust írunk egymásnak levél formájában.
2017. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mi azért annál a 9-12 bekezdésnél kicsit többet szoktunk beszélni. :D

Szóval szerinted kínos, hogy már most úgy érzem, hogy ellaposodik a beszélgetésünk?

Miről beszélgethetnénk még? Már rengeteg dolgot tudunk egymásról...

(Értelmesnek tartom őt is, és magamat is.)

2017. nov. 3. 20:36
 4/6 anonim válasza:

Attól laposodik el egy ilyen kapcsolat, vagy barátság, hogy az adott érdeklődési körben vagy körökben, amit mond az egyik, azt tudja a másik fél is. Akkor lesz ez egy folyamatosan fejlődő és élő kapcsolat, ha a témában (lehetőleg mindkét fél) felszínre jön olyan infó, amit a másik nem tud.

De mivel téma rengeteg van mindenki életében ezért elvileg kimerülhetetlen lehet bármilyen baráti v szerelmi kapcsolat. A lényege csak annyi, hogy vki feldobjon egy témát, nem feltétlen magatokról, hanem bármiről, akármiről és persze ez ne tűnjön erőltetettnek. Ha mindkét fél arra vár, hogy jöjjön a téma mert úgy érzik laposodik ez a nagyon jól indult kapcsolat és azon kattog, hogy most mi lesz akkor ezeknek a dolgoknak valóban az ellaposodás a vége.

Légy te aki kezdeményez és meglátod az életben sokszor majd jutalmad leled :)

2017. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért ne találkozhatnátok? Ha úgy érzed, hogy úgy lenne az igazi, akkor kezdeményezd!
2017. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól laposodik el, mert nincsenek KÖZÖS élményeitek.


Találkozzatok minél előbb.

2017. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!