Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác akivel csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akivel csak látásból ismerjük egymást (nem sulis társ), de nem vagyunk még köszönőviszonyban. Meg szeretném ismerni, hogyan közeledjek? (Szerintem sejti, hogy bejön nekem) 17L

Figyelt kérdés

2017. szept. 19. 21:18
 1/3 anonim válasza:
Kezd kicsi lépésekben pl.köszönj rá,vagy próbálj még vele beszélgetni
2017. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*meg
2017. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

(en meg szerintem sejtem ki lehetsz)


a kerdesedre valaszolva: amikor latod ot es egyedul van siman menny oda hozza, hozz fel valamit amirol tudtok beszelgetni ,persze mutatkozz is be neki elotte,


19|f

2017. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!