Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok. Korulottem mar mindenkinek van. Tegnao eszembe jutott, higy mindjárt 17 vagyok, és hogy még nem volt pasim. Nem értem miért kerülnek. Szép vagyok, és az alakom is jó. Mindig sportoltam valamit,de nem vagyok túl izmos. Kedves vagyok, okos, és vicces is. Szeretek nevetni, optimistán állok az élethez. Persze nekem is vannam rosszabb tulajdonsagaim, ezzel tisztában is vagyok, de félek, hogy egyedül maradok. Hogy megy ez a kezdjünk el ismerkedni dolog? Köszönöm a válaszokat.

2017. nov. 11. 15:20
1 2
 1/13 Modeler ***** válasza:
80%
Majdnem 17 évesen nem vagy lemaradva semmiről. Majd lesz valaki aki egy ilyen lányt keres mint Te. Tartsd nyitva a szemed. Ezek a dolgok csak úgy spontán történnek, nem minden esetben tudsz rá felkészülni.
2017. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Ne erőltesd. :) Kicsit ismerkedős szaga van a kérdésnek, de azt tanácsolom, hogy ne a gyakoriról próbálj meg bepasizni, az itteniek fele lelkibeteg. :D
2017. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Én mindjárt 19 vagyok de még nem volt barátnőm, szóval nincs okod aggódni.
2017. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

Halkan megjegyezném, hogy elmondásod szerint okos vagy, viszont az írásmódod nem erről tanúskodik. Lehet, hogy túl sokat látsz magadban, és ezért, nem?

Egyébként meg ne várd a sült galambot, kezdeményezze te..

2017. nov. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Négyes vagyok. Vicces, hogy elírtam egy szót, pont mikor téged tollak le emiatt, de az angol telefonom random kijavít egy-két szót arra ami tetszik neki.
2017. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sem volt még, de nem ezen jár 0-24-ben az agyam. Úgy vagyok vele, hogy majd jön a megfelelő személy, amikor jönnie kell. 17/L
2017. nov. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

33/N

Én majdnem betöltöttem a 18-at, amikor először volt pasim. Nem is volt 4-6 hónapnál hosszabb kapcsolatom 23,5 éves koromig. Akkor jöttem össze a férjemmel, azóta is együtt vagyunk (9 éve). :) nem hszem, hogy aggódnod kellene. :)

2017. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

mert túl magasak az igényeid te kis bunkósbot :)

ráadásul még el is hitette veled az internet meg a buta társadalom amiben felnőttél, hogy sírni kell ha 17 évesen nincs senkid.. ha úgy gondolod elkéstél remélem is hogy nem lesz még 20 évig senkid se ( vagy amíg meg nem jön az eszed mi lehet 30 is )

2017. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Te mekkora nyomorék vagy 8-as. :D
2017. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Az internet rontotta el ezt a felrecsúszott generációt es ez a gondolkodás a bizonyiték rá. Vegyél gyors egy iPhonet és csücsöríts te eszetlen
2017. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!