Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs még pasim? Soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs még pasim? Soha nem volt még fiúm. Pedig már 17 éves vagyok. Most 10-es vagyok egy matek orientációs gimnáziumba,20 fiú van és 13 lány.

Figyelt kérdés
Általános iskolában semmi bajuk nem volt a fiuknak velem, még jobban is kijöttem velük, mint a lányokkal. Most meg rondának tartanak és visszataszítónak, hülyének. Nem elég az,hogy én is ezt érzem,de még az arcomba is vágják. Pont ezért elkezdtem fogyózni,de ez nagy hülyeség,volt mert most rosszabbul nézek ki mint a kezdetén(166/54). 3 éves korom óta versenyeztem ( verseny úszó 12 évig,1,5 évig triatlonos,kajakos,magasugró,országúti kerékpáros és futó is) gimi miatt hagytam abba,de még most is rendszeresen futok. Lehet hogy az ikertestvérem is benne van,hogy még nincs? Igazán nem tudom mi tévő legyek. Vékonyabbnak kéne lennem?

2015. dec. 21. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Én 16/f vagyok,nekem se volt még csajom,és sokan járnak ebben a cipőben a korunkban rajtunk kívül....Nem ismerlek,de biztos van nálad csúnyább,butább stb akinek van vagy volt pasija.Ilyen világ ez :p .
2015. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A vékonyság nem megoldás, előbb utóbb biztos lesz valaki akinek bejösz
2015. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt meg baratom 16/l
2015. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem se volt még barátom :/ 17/L
2015. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem még csak egy barátom volt ami két hónapig tartott.De már egy éve semmi :( 17/L
2015. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem sok barátom van pedig nem vagyok valami szép

17/f ;)

2015. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
27%
Hölgyeim, szívesen felajánlom magamat e célra. Csak kérem ne legyen veszekedés belőle. :)
2015. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 megnyugodhatsz nem fogunk ossze veszni rajtad ;) :D
2015. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem vagy annyira csúnya.

Küldesz képet ? Én kíváncsi lennék rád.

2015. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha lefogysz, akkor sem javíthatod az arcod/fejed, ha azt tartják csúnyának. A másik pedig az, hogy 166 cm magasan az 54 kg szerintem nem igényel fogyókúrát. Az adatok alapján ennyit tudok mondani. Hogy hülye vagy? Első benyomás alapján egyáltalán nem vagy az, sőt.. összeszedetten és rendesen megofgalmazva írod le a gondolataidat, és még helyes is. A sportolás mindenképpen pozitív dolog és általában a sportolók erősek mentálisan és buták sem lehetnek. A végén megint az áll, hogy lefogsz. Nem, erre nincs szükség. Ha arcra mondják, akkor azon ez nem változtat. De akik ezt mondják, tényleg faragatlanok, ilyet nem illik mondani, még akkor sem, ha igaz, főleg ha meg sem kérdezted. Viszont nem tudom elképzelni, hogy az vagy. Szóval nyugodj meg és várj türelemmel, értékesebb kapcsolatod lesz, mint a szép, okos, 17 évesen 15 fiún vagyok túl típusú lánynak. :)
2015. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!