Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs barátom? 17/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? 17/l

Figyelt kérdés
Pedig nem gondolom, hogy velem lenne baj nem vagyok egy ronda lány,csak mert nem szeretek buliba menni és ott ismerkedni?
2017. nov. 13. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Én is így vagyok, csak fiúban. Csak az a különbség, hogy engem lepontoznak most, te meg kapsz 3 percen belül 24 privátot. :( Azért sok sikert, hátha ír neked egy rendes srác is. 🙄🙃
2017. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretek bulikba járni, de nem is bánom :D Sose hiányzott

Próbálj ismerkedni más helyeken, pl. suli, táborok, diákmunka, vagy ilyenek. Biztos meg fogod találni az igazit, ne aggódj :) De ne erőltesd a dolgot, ne akarj mindenáron párt találni magadnak


Ráérünk még :D 17/f

2017. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, volt egy időszakom amikor csak ezt kérdezgettem:D de most ugy vagyok vele hogy inkább nem siettetem:) 17/l
2017. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

csücsöríts az iphoneoddal és az igaz örök életre tartó szerelem megjelenik majd a snapcheten....


ja nem :D :D


:D

2017. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Én már tudom a választ: Túlsúlyos vagy és nem szép az arcod. Ez az oka. Bocs, csak őszinte vagyok. Hazugsággal nem sokat érsz.
2017. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!