Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri csajozni?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom eldönteni ,hogy megéri-e csajozni :/ , ha akarnám simán felszedhetnék egy lányt a suliból ,de nem tudom ,hogy vane kedvem erre (ha lenne barátnőm akkor annak mi lenne a haszna ),ha elkezdek beszélni egy kiszemelt lánnyal akkor könnyen beleszeretek :/ ... Volt egy barátnőm aki átlagosnál kicsit szebb (top 70% ) beleszerettem és ő lett a szemembe a legeslegszebb ,most hogy 4 hónapja szakitottunk kb ugyanugy top 70%os szépségü lett :D a szememben ... Nos nem tudom hogy mit tegyek ,van szép lány jó sok .. De azt nem tudom hogy megérie csajozzak ,mi lenne a haszna ? ( volt barátnőmröl annyi tapasztalat hogy szüleim nem hagyták ,sulin kívül meg jóformán nem is találkoztunk ... ) .... , most is ettől félek hogy ha lenne egy barátnőm akkor ugyanugy a szüleim nem hagynák a talikat stb . ,,, most akkor kell várjak addig amig szüleim szerint nem vagyok kicsi ? :D az osztálytársaim annyit ölelik a csajokat ,másik csokolozik , úgy kívánom már én is :P , csak valljuk be én nem szeretnék nyilvánosság előtt nyalakodni stb . másképp meg nem lehetne ,szóval akkir várjak még pár évet vagy mit tegyek ? Vaaagy majd amikor belebolondulok egy lányba akkor ez már nem is lesz kérdés ?, viszont van még egy olyan opció is ,hogy ha nem jönnék össze senkivel akkor lenne esélyem visszakapni a volt barátnőmet ? (A volt barátnőm nagyon nagyon rendes lány :) ritka mint a fehérholló .... :) , akkor ? ?? Ja csak az a baj hogy semmi garancia arra hogy feleségem lenne a volt barátnőm ,mert nem hinném hogy 10 évig járnánk (nem hinném ennyit kibirna ő ) ugyanis ő szakitott mert már nem érezte hogy szeret :P , akkor mitévő legyek ????

2017. nov. 14. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd ha képes leszel legalább 12 évesként gondolkodni, akkor kezdj csajozni!
2017. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Boccs a kérdés kicsit félreérthető ,osztályonként tudnék felszddni 1-2 csajt , csak nem tudom belenenjeke ..... ,, legalább 16 évesen tudok gondolkodni ,12 már rég voltam ...
2017. nov. 14. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy testben elmúltál, de az értelmi szinted még mindig nem 16 év fejlődésről árulkodik. :D
2017. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért ilyen nyomorék a tátsadalom mert ilyen senkik összehoznak nulla felelősséggel egy gyereket mint te...szüleid is ugyanezt kérdezték vajon?
2017. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!