Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha csajozni nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csajozni nem tudok, de nem is akarok? A többi lent? 15/F

Figyelt kérdés
Rövid lesz,mert holnap koran kelek :D Magányosan érzem magam, összeszorul a szívem mikor párokat látok..:( viszont nem vagyok irigy a fiúra,mert a lányok 99%-kaval nem jonnek össze.. Tehát az itt a gond,mint a 30as nőknél 😂😂🔪 .. Válogatós vagyok ,s közben boldogtalan.. Szerintem vannak pszichés problémáim.. lassan két éven át csak irogattunk egy csajjal,teljesen beleeltem magam, kozben nem lett semmi, még telon se beszéltünk 😂 pff. Iszonyúan szerelmes voltam belé, mindenkinek hazudtam róla, otthon úgy adtam elő,hogy már taliztunk és így irogatunk, közben csak a netrol ismerjük egymást.. Miatta 180°fokban megváltoztam, mondhatni nem jó irányba, még a ruha boltban is úgy vásárolok,hogy juujj egy biztos tetszene a nevezzük X-nek😄. Itt állok, konkrétan 0 lány ismerőssel, edzésről utálnak, az évfolyamban szintén utálnak.. akivel jóban vagyok, azok meg nagy rib!K, eszem ágában sincs csak úgy a lábuk közé befurakodni . Plusz, minden egyes lányt az a bizonyos netes csajhoz hasonlítok.. így jött az a fobiam hogy csak a szőke, sportoló lányok tetszenek, akinek barna haja van,már nem tudok rá nőként nézni.. ismerkedni tudok,de csak 3-4 havonta ,mikor másik "nagyvárosban vagyunk",mert vidéken fosok az egésztől,hogy kiderül h ezt meg azt ismeri, ha nem úgy jön össze,akk hónapokig hallom h a hatam mögött röhögnek . Valljuk be, könnyebb ismeretlen helyen csajozni.. szerintetek? Jones rosszz véleményt várok
2017. okt. 10. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj veled hogy te k*rvára szeretnél már egy csajt, csak azt meséled be magadnak, hogy dehogy akarok én csajozni menő vagyok én egy magamban is, félsz az újabb kudarctól pedig lehet, hogy ha oda mennél ahhoz a lányhoz aki tetszik a suliba és beszélgetnél vele utána tök jó barátságot fogtok ápolni a jövőben. És ez velem is így van most, hogy elolvastam amit írtál (mint ha én írtam volna) rájöttem, hogy én g*cire befogok holnap csajozni és lesz*rom, hogy ki mit fog szólni :D Tégy így te is nem veszhetsz semmit..
2017. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 én is úgy kelek fel hogy becsajozok minden nap, de az első lehetőségnél inkább azt mondom majd holnap... és újra és újra...
2017. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van kiszemelted azt szed fel ha nncs akkor meg rossz helyen keresgelsz
2017. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, #1 becsajoztal?
2017. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Visszatertem😂a kerdes kiirasa utan 3nappal megismertem egy lanyt a suli balon,jartunk 2hete most meg mar az utcan se koszonunk egymasnak😂
2017. dec. 31. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!