Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok ennyire fura vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ennyire fura vagy csak a koromhoz képest túlérett?

Figyelt kérdés
Szóval, 19 éves létemre több mint 1,5 nincs barátnőm. Azóta változtattam a stílusomon a kinézetemen meg egy csomó dolgon (nem mondanám hogy rosszul nézek ki) de valahogy 40-ből ha 1 lány beszélget velem és az is leráz egy pillanat alatt. Nem tudom hogy a kissé konzervatív stílusom okozza ezt mivel nem szokásom inni, nem nyomulok mint a kanos görcsök mostanság és nem hordok Nike, adidas meg egyéb tömegtermékeket. Van egy stílusom és megjelenésem, életcélom, állásom (nagy vonalakban). A korombeliek és a fiatalabbak valahogy nem vevők erre a rendes életfelfogásra pedig mindenhol csak azt hallani, hogy "normálisakat" keresnek közben az ellenkezője történik. És az igazi kérdésem az lenne, hogy hogy lehetne ezen változtatni/ kitörni ebből a körből mert már lassan az idegeimből csak hamu marad. Előre is köszönöm a rendes válaszokat.

#probléma #Életfelfogás
2017. nov. 15. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mind jó dolog, csak lehet hogy kicsit vehetnéd lazábban a dolgokat. Bár erről nem írtál semmit, de lehet hogy túl komoly vagy, vagy van olyan ami a lányokat "taszítja" 18/L
2017. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eltaláltad a komolyságot, de nem tudom hogy ezen hogy lehet lazítani
2017. nov. 15. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez annyira sok tényezőből áll össze.


Én sem vagyok túl sikeres ezen a téren, nagyon sok lány barátom van de valahogy minden alakuló kapcsolatomat elszúrtam, szerintem azzal, hogy én komolyan gondoltam. Nincs és soha nem is volt kedvem futó kalandokhoz, vagy pár hónapig tartó gyerekes kapcsolatokhoz, és úgy érzem hogy eddig minden lánnyal akivel közelebb kerültünk egymáshoz, ez okozta a távolodást. Nem vagyok Brad Pitt de nem is vagyok csúnya, tudok nagyon humoros és közvetlen lenni, ezért sokszor volt olyan, hogy félreismertek, és/vagy meglepődtek bizonyos lányok amikor jobban megismertek: van egy ismerkedős és társaságban használatos laza arcom, ami elég megnyerő tud lenni, aztán amikor előbújik a komolyabb, átgondoltabb, szerintem szimplán érettebb énem, akkor jön az ijedtség előbb vagy utóbb. Már ahogy leírom érzem hogy ijesztő amit írok, pedig nincs itt másról szó, minthogy jobban értékelek egy jó közös filmezést (akár a szó szoros értelmében is), vagy akár egy jó közös vacsorát, vagy szimplán egy otthon ülős lustulós napot, mint egy egész éjszakás holtrészeg tombolást. Néha az is jó, de már nem ennek élek.


Viszont tudod mit? Engem már nem is érdekel. Ha lesz olyan, aki tud értékelni, és akinek van egy hozzám hasonló értékrendje, akkor más lesz a helyzet, addig pedig nincs mit tenni. :) 20f

2017. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából en is komolyabb vagyok de nem kell olyan komolyan venni mindent.. azért mert felveszel egy Nike cipőt nem leszel tömeg ember, azért mert megiszol egy pohár bort meg nem leszel alkoholista.. járj el kikapcsolódni, lazíts kicsit :) tény hogy igaza van az előttem válaszolónak hogy olyannal kell együtt lenni aki értékel téged, de ettől még élvezni is kéne az életet :) első voltam :)
2017. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok, csak azt nem írtam le amit akartam. :D


Nálad kicsit más a probléma, azt veszem le hogy nem a kapcsolat kialakulásával van a probléma, mint nálam, hanem magával a kezdeményezéssel.


Ahogy leírtam, én ugyan komolyan gondolom ezt a témát, de ez nem egyenlő a feszültséggel. A feszültség taszítja a lányokat, ha látják hogy idegeskedsz, feszülsz, nagyon izgulsz, az nem szokott jól elsülni. Inkább magabiztosnak kell tűnni, közvetlennek. Mondani persze könnyű, de ha kicsit eljársz bulizgatni, ismerkedni, akkor növekedni fog az önbizalmad. :)

2017. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!