Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondhat igent? Általában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhat igent? Általában ilyenkor nem szokott lenni a válasz.

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársamba szerelmes vagyok. Rohadt sokáig gyüjtöttem a bátorságot, hogy elmondja neki mennyire. Aztán elmondtam, de annyira, de annyira bénán, hogy hihetetlen. Mondta, hogy ha majd eszembe jutni idén mondjam el neki. Ezért egy olyan romantikus, szerelmi vallomásos üzenetet küldtem neki amit még soha, senkitől és sehol nem láttam. Erre azt mondta, hogy gondolkodni fog, eljön-e velem randizni, köszöni, hogy tisztességes voltam és, hogy békén hagyom (mert már elötte is mondta, hogy átgondolja és az üzenetben mondtam, hogy gondolja át nyugodtan, nem fogom zaklatni) és szólni fog. Szerintem ha félne tőlem akkor már mondta volna messengeren, mert egy ideig sajnos nem fogunk találkozni és mondhatta volna messengeren. Mivel megígértem neki, hogy nem fogom zaklatni, nem is tettem, de suliban panaszkodott, hogy éhes ezért vettem neki egy croissant, de mással adtam neki oda mert én most ne zavarom. de rájött, hogy én vettem azt neki és oda jött hozzám és megölt. és nem tudom, úgy akkor most mondhat-e igent vagy nem. Mert ha akarna jönni akkor már mondta volna, hogy jön. Meg eddigi tapasztalataim szerint eddig a lányok ha azt mondták, hogy "talán" vagy, hogy "átgondolja" akkor mindig nem lett a vége, de most mást érzek. Mintha tényleg átgondolná. Szerintetek mondhat igent?
2017. nov. 17. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak időhúzás sajna. Csak élvezi a figyelmed de nem érdekli a dolog.
2017. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szerelmes vagyok meg minden, de nem hiszem, hogy csak ezért csinálná. Ugyan annyit foglalkozok vele mint a szerelmi vallomás elött.
2017. nov. 17. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha akarna bármit is minek húzná hónapokig? Hidd el, jobb ha hagyod. Énis vártam két alkalommal is ilyen ccsajra hónapokat és egyikből se lett semmi.
2017. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Én kb 5 hónapot vártam, és meglett.Igaz nagyon régen volt.Hidd el bármi lehet.Drukkolok!
2017. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Ha megölt, már nem írnál ide.. :)

Viccet félre téve. Nyugodtan kérdezz rá, lazán, hogy na egy mozi? (vagy meki, akármi) Az nem minősül zaklatásnak,hiszen nem állandóan ezzel abajgatod.

A másik, hogy én a páromat 3 hónapig várattam, most pedig már 2 éve és 3 hónapja vagyunk együtt..

2017. nov. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, csak kihasználja, hogy van egy fiu akit most tud az orránál fogva vezetni, es ameddig csak tud, jatszadozni fog veled. A leírtak alapján nekem eleg undorító lánynak tűnik... :/


Ha tényleg tetszenel neki, miert is húzná hónapokig? Engem, mikor elhivnak randira, es tetszik a fiu, gondolkodás nélkül igent mondok. Mert miert is várnék vele, ha egyszer tetszik?

2017. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy szó nem volt arról, hogy tetszem neki, csak gondolkodik, hogy eljönne-e velem egy randira. És nem vezet ár orromnál fogva. Csak azt próbálja meg. Utoljára pedig mindenki szerint ő a egaranyosabb lány akit ismertek
2017. nov. 18. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!