Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon taszító lennék? 18/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon taszító lennék? 18/L

Figyelt kérdés

15 éves koromban meghalt az anyukám, és a depresszióm 2 éven keresztül tartott, egészen odáig süllyedt hogy teljesen elhagytam magam. Nem érdekelt semmi, mint ahogy a tisztálkodás meg a 10/10 külső sem. Előtte nagyon szép fehér fogaim voltak, ebben az időszakban viszont a rendszertelen fogmosásnak köszönhetően sárgák lettek és szégyenlem őket. A hajam állapotát sikerült helyreállítanom azzal hogy 10 cm-sre vágattam viszont a fogakat nehéz visszahozni. Most kezdem úgy érezni hogy szellemileg gyógyultabb vagyok és szeretnék egy kapcsolatot, de nem tudom hogy ilyen múlttal meg fogakkal menne-e.

Utálkozó kommentektől kíméljetek.


2017. nov. 21. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha teged is ennyire zavar, miert nem mesz fogorvoshoz? Hiaba vagy szep, ha magaddal nem vagy teljesen elegedett.
2017. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem, teljes mértékben megérteném a helyzetet, mint ahogy minden értelmes ember is... a fogaknak nem kell sok idő a fehérséghez, illetve inkább ahhoz, hogy ne legyenek feltűnően sárgák, pár hét és fel sem tűnik majd sem Neked sem másnak. Ne szégyellj semmit, erős vagy, gratulálok, hogy sikerült feljönnöd a mélyből! :)
2017. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hat a fogaidon segit egy fogorvos
2017. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Rossmannban fogfehérítő matrica egy doboz után a sárgából fehér lesz
2017. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1 és #3: sajnos fogorvosra nincsen pénz...


Köszönöm a bátorító kommenteket. :)

2017. nov. 22. 05:53
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan drága a fogfehérítés,főleg ha fogorvosi egyetemen próbálkozol gyakolró diákoknál. Nekem egy barátom annak tanul s tapasztalatlansága ellenére szuperül megcsinálta. Nekem ingyen mivel kellett egy személy, akin gyakorolhat.

Amúgy teljesen érthető. Nekem is elhunyt anyukám, akkoriban én is teljesen elszigeteltem magam. Egyáltalán nem elitélendő. A külső amúgy sem mérvadó. Sokkal inkább a külső és belső kölcsönhatása alapján létrejött kisugárzás,ami tulajdonképpen az,ahogy beszél, viselkedik, gondolkodik,örül, haragszik, szomorkodik, szeret valaki.

Tiszteletre méltó, hogy átvészelted és teszel azért, hogy jobban légy külsőleg és belsőleg. Csak így tovább. Fel a fejjel!

2017. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szedesd le a fogkövet, azt megcsinálja TB-re is a fogorvos.

Fehéríteni magad is tudod, pár hét alatt.

Nem csak ezen múlik, és nagyon jó, hogy elkezdted.

Innen szerintem már sikerülni fog.

2017. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A szódabikarbóna állítólag jól fehéríti a fogakat.Minden héten egyszer mosd meg vele a fogadat úgy,hogy a fogkrémet összekevered vele.Ne használd minden nap,mert roncsolja a fogzománcot.Egyébként nem kell szégyellned magad,ez bárkivel előfordulhat.Szerencsére már jobban,már csak össze kell szedned magad. :)
2017. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*"Szerencsére már jobban vagy.."
2017. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, én akárhogy moshatom, úgyis sárga...
2017. nov. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!