Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire taszító jelenség lennék?

Ennyire taszító jelenség lennék?

Figyelt kérdés
22 éves férfi leszek bő 1 hónap múlva. Középiskolában nem voltak barátaim, ahogyan általánosban sem. Azt kell mondanom, hogy eddig egyetlen egy emberi kapcsolatom se volt (párkapcsolat sem). Voltak próbálkozások, de mind kudarcba fulladt. Több helyen is dolgoztam, az utolsó helyem közmunka volt. A közmunkások folyamatosan b*sz*gattak, lenéztek, hülyének tartottak. Végül 2 hónapja felmondtam, nem bírtam tovább idegekkel. Most 1 hete kezdtem esti sulit, mai alkalommal együtt 3x volt együtt az osztály, azt vettem észre, hogy már kiközösítenek, nem barátkozik velem senki sem, beszólogatnak, ma oda akartam egy lány mellé ülni és inkább elült és k*v*ra sz*r*l esett. Mindig suli előtt megfürdök, hajat mosok, tiszta ruhát veszek, tehát higiéniával nincsen gond. Egyszerűen ennyire ronda lennék? :(

2016. szept. 17. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek sokszor gonoszak. Nem hiszem, hogy a külsőddel lenne a baj, lehet pusztán csendesebb vagy s antiszocnak néznek.
2016. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Hát a leírtak alapján úgy tűnik igen, elég taszító jelenség vagy. Ha introvertált vagy, negatív a kisugárzásod, vagy szorongasz emberek közt, esetleg utálod is őket, akkor azt a többiek megérzik valahogy, ezért közösítenek ki.
2016. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Vagy szájszagod van.
2016. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

felnőtt embernek miért kéne pont veled barátkoznia? miért nem te kezdeményezel beszélgetést valakivel?

ha valaki nem vevő rá, odébb kell állni, és addig kell próbálkozni, amíg nem találkozol hasonszőrű egyénnel, ez így működik, nem szabad várni a csodát, neked is tenni kell azért, hogy mások befogadjanak

2016. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van 1 olyan érzésem, hogy ez a csoport már kiutasított, többet nem megyek órára. :(
2016. szept. 17. 17:51
 6/11 MZ.per.X ***** válasza:
77%

Valami gond csak lehet veled ha ennyire kerülnek. Lehet hogy pont az a probléma, hogy látszik rajtad mennyire ki vagy éhezve a társaságra.


Amúgy nem azért mondom, de az ember nem azért kezd el egy sulit, mert haverkodni akar.

2016. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzá tenném, hogy egy eléggé vegyes korosztályról van szó, de női osztály, velem együtt 3-man vagyunk fiúk, de a többi fiúnak egyre több barátja van, Ők nem is kezdeményeztek, a nők maguktól ültek oda. Én ki erőltethetném a belemet is akkor se fog velem senki se barátkozni :(
2016. szept. 17. 18:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rondaság miatt nem lennének barátaid, ez nem zárja ki. Nekem is van ronda barátom. Mondjuk most speciel egy sem jut eszembe, de akkor is!
2016. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, végigpróbálhatod a világ összes munkahelyét és osztályát, mert ugyan olyan sz_r lesz.

Mert nem azokat kéne változtasd, hanem magad.

Tudom, hogy k_rva nehéz, mert keresztülmentem ezen.

De legyőztem magam. Amíg folyton szorongasz, görcsölsz, ideges zaklatott vagy, ugyan ilyenek a mozdulataid, vonásaid, addig ne várj mást. Ilyen a kisugárzásod. Volt egy csaj, rengeteg baja volt, gondja, állandóan olyan stresszt árasztott, hogy menekültem a jelenlétéből.

Pedig jófej, utána kigyógyult.

Valahogy meg kell találd, hogy lépj ki az ördögi körből.

Mindenki szép, ha kedvesen mosolyog. Most nem a fogatlan vén alkoholisták vigyorgására gondolok.

Ha úgy mész oda, hogy várod, hogy belédrúgjanak, akkor beléd is fognak.

2016. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen igaza van a 9-esnek,tényleg így van.

Bár nem tudom mennyire vagy szorongós,de ez lehet a baj veled.

Én is végigcsináltam ugyanezt egy időben,és most 47 éves felnőttként még néha néha vannak problémáim e miatt.

Az unokatestvérem is ilyen,egyszerűen állandóan pánikol,e miatt mindenkit elüldöz maga mellől.

Azért zárójelben megjegyezném a másik oldalát a dolognak:

sajnos nagyon sok a primitív tahó pr0li ember is,akik attól érzik magukat nagynak,ha mást cseszegethetnek.

Próbálj valami pszichológussal beszélni,még fiatal vagy,át tudod magad állítani :)

Vagy éldegélj magányosan,sokan vannak így,csak ahhoz kell valami távmunka,vagy netes munka ugye a pénz miatt.

2016. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!