Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok nektek az elegáns vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek az elegáns vagy a sportosabb lányok jönnek be? 17/l

Figyelt kérdés
Főképp öltözködésre vagyok kíváncsi:) Igaz, hogy én nem sportolok, de nem tartom magam daginak vagy csúnyának. Szeretek elegánsan öltözködni, de úgy vettem észre, hogy ez nem jön be a srácoknak. Ha beszélgetek valakivel mindig az az első kérdés, hogy sportolsz-e. Ezek szerint egy sportosabb lány jobban jön a srácoknak?
2017. nov. 26. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Ha sportolsz jobban du*sz, asszem ezért, de ne ilyen kondizás meg sulyzózást sportolj mert az nem sport...lány vagy, akkor balett, kézilabda, úszás vmi amihez ügyesség kell meg ami érdekes, nem unalmas hobbi ez is lehet az oka..
2017. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Bicigli, kosárlabda, futás ezek kilőve, ezekhez nem kell ügyesség és nem is izgalmas, akkor már röpizz vagy valami sport nélkül nem lehet élni
2017. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem speciel igen. A sport engem azért érdekel egy lánnyal kapcsolatban, mert én is sportolok és, hogy ugye van-e közös téma, illetve a sportnál én mindig a másik miatt javaslom. Ha nem sportolsz, akkor az egyszerűen olyan tudat, hogy nincs edzettséged, ha elmegyünk kirándulni, akkor most számolni kell azzal, hogy bírod-e, meg aki nem sportol, az nem használja a testét. Persze, ha lenne egy lány, aki engem képes lenne szeretni és nem sportolna, az most nem taszítana el, viszont fordítva meg az igaz, hogy vonzó az, ha egy lány sportol. Jó a tudat, hogy van ereje, állóképessége, tartása, lehet vinni túrákra, nem hal meg és nem kell a hátamon hazavinnem, ilyenek. Szóval nagyon vonzó számomra, ha egy lány sportol, legyen az bármi, ha meg nem sportol, akkor egye fene, ő élete, csak sajnálom, hogy nem foglalkozik a testével.
2017. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A sportosan elegánsak, mint amilyen én is vagyok.
2017. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért attól mert valaki nem űz vmi sportot rendszeresen, még szerethet túrázni és nem feltétlen kell őt a hátadon cipelned. lOl

20/L

2017. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 $$$$$ ***** válasza:

Hat szerintem az embereket nem egy lany öltözködése fog meg hanem a személyisége és kinézete legalább is engem. De az elegans alatt mit értesz ? Mert ha "ünneplő ruha,, szerüségekbe jarkal az nekem nem annyira tetszik. Mert én pl. nem érzem jol magam annyira ingbe meg selyem nadrágba. De ugye ez is egyen függő. De egyébként engem nem erdekel hogy milyen ruha van egy lanyon. Mert nem a ruhája hanem a szemelyisége meg a kinézete fog meg...

17/F

2017. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Hűha lel ettem pontozva :D sport az amihez tehetség kell, a gyurmázáshoz nem kell, bárhogy is fáj szegény lelketek ez az igazság
2017. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a meztelen lányok jönnek be :P 20F
2017. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a divatosan, stílusosan öltöző lányok jönnek be, farmernadrág (nem is az indigószínű, hanem fekete, szürke, vagy színes), tornacipő mint a converse (de nem a márka a fontos) vagy télire persze nyilván csizma (sima is, vagy ugg jellegű is jó, a márka az mindegy), valami kis nőies felső, bőrkabát, vagy kötött vagy bundás meleg pulcsi.


A sportolás nem kell, kivéve ha telt a lány, de egyébként átlagos vagy vékony alkatra fölösleges. Lehet csak azért kérdezték többen, hogy valami témát bedobjanak.

2017. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezőnek: A kettő nem zárja ki egymást. Kedvtől és alkalomtól függ, hogy most épp elegánsabban, vagy sportosan öltözik-e valaki, tehát nem igazán van szerintem olyan, hogy valaki csak egyféleképpen öltözik állandóan, mert az elég egyhangú lenne egy idő után. Egyébként a casual mint a kettő közötti átmenet is működik, tehát a "laza, de elegáns" kategória, amikor például egy színesebb zakót vesz fel egy hapsi inggel + tornacsukával akár. Még azt hozzátenném, hogy nem a ruha teszi az embert :) Nyilván vannak ruhák, amelyekben előnyösebben nézel ki és vannak, amelyekben kevésbé előnyösen, de ez leginkább a ruhák fazonjától, méretétől, színharmóniájától függ, nem pedig attól, hogy az most egy elegánsabb, vagy sportosabb jelleggel bír-e (és igaz, nem említetted, de főleg attól nem függ, hogy milyen márkájú és mennyibe került ruháról van szó). Azt javaslom, hogyha igazán biztos akarsz lenni abban, hogy a számodra lehető legvonzóbban, tehát legelőnyösebben öltözöl fel, akkor kérd ki egy olyan hapsi tanácsát, aki kreatív szakmában dolgozik, de ért az öltözködéshez, van ízlése és nem meleg, mert ők tudják azt legjobban, hogy mi vonzó egy női viseletben a hapsik számára. Én például tudom és nem felvágásból írom :D hanem kreativitásból, ízlésből, és mert imádom a nőket és megtapasztaltam, hogy mitől tetszenek jobban a különböző ruhákban. Nyilván valamilyen szinten mindenkinek más tetszik, de most nem erről írok, hanem arról, hogy azért formailag meg harmóniailag van egy alap, amit ha betart úgymond egy csaj, akkor az minden pasinak tetszik (és nem, most nem arról írok, hogy minél többet mutass a csupasz testedből, bár nagyon jól hangzik :P de az se előnyös ha könnyűvérűnek tűnik az ember persze).
2017. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!