Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vékonyabb fiúknak valószínűl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékonyabb fiúknak valószínűleg nem tetszek ha egy izmosabb sportosabb lány vagyok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 13:40
 1/9 anonim válasza:
Dehogynem tetszel azoknak. :) Mondjuk én is sportos alkatú vagyok, de van olyan vékony ismerősöm, aki a sportos csajokra mozdul inkább ;)
2016. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi. De vékony vagyok, és nekem egy 100 kilós aranyos teremtés kell. :3
2016. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én vékony, de azért sportos alkatú fiú vagyok, es nekem tetszenek az izmosabb lányok :)


15/F

2016. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hokai2 válasza:

Fiatal koromban volt egy szilveszteri esetem.

Egy kézilabdás csajjal. Minden jól ment, de utána még az utcáját is elkerültem.

2016. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kortól függetlenül számtalan ízléssel rendelkező ember van a földön. A legkülönbözőbb, legérdekesebb párosokat szüli az élet. Kövér - vékonnyal, magas - alacsonnyal, idős - fiatallal... Nincsenek erre szabályok!

Ismeretségi körünkben van egy nő, aki pofi testépítő lett pár éve, a férje idősebb korosztályhoz tartozik és nagyon vézna, mégis boldogan élnek. :-o


Én erős testalkatú vagyok. Tetszenek a vékony, a sportos, a kicsit molett lányok is, ha van kisugárzásuk, vonzó a tekintetük, van stílusuk és szimpatikusan értelmesek. Nincs konkrét ideálom, inkább az a bizonyos plusz legyen meg.

2016. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szúrnálak kérdező.
2016. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Dehogynem
2016. nov. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én vékony vagyok, de attól még lehet, hogy tetszenél. <3 Imádom az izmos, sportos lányokat. Nem is értem, miért kérdezel ilyet. Egyébként nekem volt már negyven kilós és százharminc kilós barátnőm is. Nem ezen múlik.


(Uhh, de most ezzel az izmos, sportos külsőddel felcsigáztál <3 Nekem tutira tetszenél!!!)

2016. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ellentetek vonzzak egymast
2016. nov. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!