Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyíregyházán vannak nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán vannak nem dohányzó lányok? 20/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyíregyházán tanulok lassan egy hónapja.

Az utcán mászkálva a lányok 70-80%-a cigivel mászkál.

Vannak-e esetleg olyan lányok akik nem dohányoznak?

Lehet hülye kérdés, de én nem jönnék össze dohányzó lánnyal. Tudom, hogy személyiséget nem határoz meg az, hogy dohányzik vagy sem.

Kérdésem az lenne, hogy van esetleg olyan lány szerintetek aki nem dohányzik? Mert eddig én nem nagyon találtam.



2017. nov. 26. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos van.
2017. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányok 30-20%-a.
2017. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaz én nem nyíregyházi vagyok hanem a közelben lakok de ettől függetlenül nem cigizek.

L

2017. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Leírtad, hogy 70-80%-uk dohányzik, ebből azt tudom megállapítani az érettségi 3-as matektudásommal, hogy a fennmaradó 20-30% lesz az, aki nem dohányzik.

Durva ez a matematika.

Tényleg hülye kérdés.

2017. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak hozzávetőlegesen mondtam a 70-80%-ot.

Mivel nem számoltam, hogy hány lánnyal találkoztam összesen és azt sem, hogy hány cigizett illetve nem, így pontos %-öt se lehet írni, hogy mennyi a cigizett.

Remélem érthető.

2017. nov. 26. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké.

Magyarország 2015-ben mért dohányzást illető statisztikáinak alapján a felnőtt lakosság 29%-a dohányzik. A nők 1/4-e rendszeresen dohányzik a 18 év felettiek közül.

De gondolom téged a 18 alattiak aránya érdekel, tekintve, hogy a Tini Párkapcsolatok kategóriába írtad a kérdést.

A statisztikák alapján a 15 és 18 életév közötti (remélem ennél lejjebbi adat már nem érdekel) lányoknak a 14%-a dohányzik.

Nyíregyháza lakossága 120.000 fő körül van, mivel nincs kedvem demográfiai adatokat olvasni, így csak tippeljük be a 15-18 évesek arányát 15%-ra (szerintem ez egy reális arány), ami 18.000 főt jelent, ennek fele 9.000 (ha a lányok és fiúk fele-fele arányban vannak), és ennek 14%-a (a dohányzók) 1260 fő, ami azt jelenti, hogy neked te nagy vadász, marad 7740 tüdőbajmentes prédád.

Remélem érthető ... az alsó tagozatos matek. :)

2017. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne már?😂 Tényleg hülye kérdés. Én sem dohányzok és NYIREGYI vagyok.
2017. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!