Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem zavar, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy a legtöbb korombeli fiú csak magarol tud beszelni? 18L

Figyelt kérdés
Azt veszem eszre, hogy a legtobb fiu, aki leall velem beszelgetni, csak magarol kepest beszelni. Mmint pedaul felhoz egy temat pofazik rola, lehetoleg talal arra fogast, hogy magat fenyezze, olyan hosszan es egybefuggoen, hogy bele se tudj szolni, aztan kerdezhetsz tole es arra valaszol. Esetleg magadtol elmondhatod a velemenyed es azt lereaglaja, de eszembe nem jut toled barmit kerdezni, erdeklodni feloled. Ez miert van igy, minden korosztalyban? (Nem allitom, higy mindenki ilyen, de a nagytobbseg sajnos igen)

2017. nov. 30. 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:
*ez igy van minden korosztalyban?
2017. nov. 30. 17:04
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Ez alapjan az osszes korombeli lany leszbikus? Csak mert van pár aki igen attol meg a tobbi nem...

Torodj bele, hogy rossz emberekkel allsz le ismerkedni es nem teszel azert hogy jobbat talalj :)

F

2017. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem minden fiú ilyen és ezt lányként mondom, valószínűleg rossz emberekkel ismerkedtél, mert én ritkábban látok ilyen fiút akit te fent leírtál, pedig én is 18 vagyok.:)
2017. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsere en nem vagyok ilyen, de jol nezek ki azt mondjak, meg szerintem igazuk van, lehet azert mert olimpiat nyertem, vagy csak mert ugyved vagyok, de kockas hassal, nagyon jo eletem van imadom, jol is nezek ki sokak szerint, szerintem, de ha mindenki mondja elhiszem, de a hasam nagyon kockas minden nap edzek, akarsz beszelgetni?
2017. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen, mindig próbálok fejlődni kommunikációt illetően, hallgatni meg jobban szeretek mint beszélni, persze van, hogy ha ideges vagyok valami miatt, akkor többet beszélek, de akkor is odafigyelek a másikra, mint ahogy minden értelmes ember, ez alapszabály. :)
2017. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem tudom, tök durva, ugyanezt vettem észre, mert én pl rohadtul szeretek foci meccseket nézni, mert amúgy iszonyú jól focizok, és múltkor, amikor néztem egy meccset, talán Real meccs volt, totál arra gondoltam, hogy azért a legtöbb korombeli nem focizik olyan jól, de én simán vagyok egy C. Rondaldo szinten. Egy haverom is mondta egyszer, hogy: "te simán vagy olyan jó." Szóval most izé, nem fényezésből mondom, csak elgondolkodtam rajta. Hát ilyen vagyok, nem tehetek róla. Még a tanulás rovására sem megy, mert jó tanuló vagyok, 4,65 az átlagom tavaly, és nem az Iphoneomórl puskáztam ki, mint a többiek.

18f

2017. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NEM IS IGAZ! Képzeld, tegnap kimentem a vidámparkba és... xD
2017. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!