Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar ha egy lány esetlen?

Figyelt kérdés
Leginkább 20 év körüliek véleményére lennék kíváncsi. Az "élet dolgaiban" nem vagyok jártas, pl hivatalos ügyek intézése, bank, számlák és hasonlók. Nem várom el, hogy helyettem csinálják meg ezeket, de szorongok ha esetleg telefonálnom kell. Igyekszem ezen változtatni, minél több ilyen helyzetbe kényszerítem magam, de lassan haladok. Mennyire tolerálható dolgok?

2017. okt. 22. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen ha írsz
2017. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tolerálható, sőt, valamilyen szinten még aranyos is, de azért csak egy határig. Ha egy számlát befizetni is hatalmas dolog, az azért már tud kicsit zavaró lenni. Engem mindenesetre szerintem nem zavarna, de embere válogatja :) 20f
2017. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hatalmas dolognak nem tartom, csak izgulok, de miután megtörtént a dolog, semmi bajom :D Egyébként ha minél többet csinálom ezeket, annál inkább belejövök, csak az elsö pár alkalomnál stresszelek rá :)
2017. okt. 22. 21:18
 4/8 Quatermain ***** válasza:
100%
Nem kizáró ok, megcsinálom helyette, de előny ha ő tud olyat amit én nem. Mondjuk sütni-főzni, az már nálam mindent felülbírálna.
2017. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis izgulással nincsen semmi baj, az teljesen természetes :D Amit az előttem (és utánam) válaszoló írt, az is nagyon igaz, én például egészen borzalmasan főzök, ha te azt nálam jobban tudsz (más opció nincs is), akkor szívesen elmegyek helyetted kifizetni azt a szemét telefonszámlát. :)


#2 vagyok

2017. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vállalnám a sütés-főzést (szeretem csinálni), ott általában nem izgulok :D Köszi a válaszokat!
2017. okt. 22. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy én is ilyen vagyok, szóval nem zavarna, sőt, én örülnék.:D

21/F

2017. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem , ha más dolgokban ügyes vagy akkkor ez abszalut elenyésző .... Ez nem nagy hátrány , viszont ha mindenben bajok vannak akkor talán , ha tudsz jól sütni ,főzni ,tisztán tartod a holmikat mosogatsz takarítasz és kedves vagy akkor egyenesen tökéletes lennél :) ,lehet hogy csak azért izgulsz mert nincs gyakorlatod ,idővel belejössz :) , amugy 15 vagyok de attol nekem is lehet komoly véleményem :) , hidd el az hogy rendes vagy és kedves ez éri a legtöbb pontot :)))
2017. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!