Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szólítsak meg osztályt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak meg osztályt társat?

Figyelt kérdés
Ne írjatok olyat hogy osztályon belül rossz meg hasonlók, ezek már a könyökömön jönnek ki (és nagy hülyeség). Engem az érdekel hogy hogyan szólítsam meg, kezdjek vele beszélgetést. Facebookon már sokat beszéltünk, de szemtől szembe még nem. Kivéve mikor színházba/moziba megyünk. Ma pl ma mikor moziba mentünk ő és a barátnője egymás mellé ültek. Mikor elment mindegyik beszélgetni valakihez oda ültem a barátnőjéle helyére, és odaült mellém. Őt ez nem zavarta, leült egyel arréb Minden jó volt, hülyültünk, beszélgettünk még egy közös selfie-t is csináltunk. Szóval ilyenkor megy. De a suliban vagy nem jó alkalom, vagy sokan vannak ott. Szóval valami tanács?
2017. dec. 1. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Tini kapcsolatok rovaton belül
2017. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnyomtam, bocs
2017. dec. 1. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi egy buliban voltunk volt osztálytársammal (mondjuk mi be is jöttünk egymásnak nem csak az egyiknek tetszett a másik). A buliban táncoltunk és lekapott engem. Suliban kínos volt egymás szemébe nézni, de megszoktuk és egy másik bulin össze is jöttünk... a lényeg, hogy hívd el szerintem bulizni, a te haveri társaságoddal meg a barátnőjével. A barátnője ellesz valamelyik haveroddal (előzetes megbeszélés során a haverjaiddal közlöd hogy a te kiszemelted tabu) és ott próbálkozz... viszont én nem ábrándoznék a helyedben addig, amíg nem tudod biztos helyről, hogy akar tőled valit vagy tetszel e neki. Sok sikert!
2017. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. dec. 4. 20:21
 5/5 A kérdező kommentje:
ajándékozás lesz az osztályba karácsonyra, és őt húztam a dobozból :D ez lesz a tökéletes alkalom érzem...
2017. dec. 6. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!