Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy kis problémám. Tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kis problémám. Tudom, hogy hogyan szólítsak le lányokat, érzem meg tudom csinálni, de mégis leblokkolok, félek megszólítani az idegen lányokat. Szerintetek, mégis hogy tudom legyőzni a félelmemet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál meg két féldecit, aztán feloldódsz...
2013. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÖNBIZALOM
2013. máj. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy olyan helyre, ahova úgyse mennél többet és szólíts le zsinórba 20 lányt és kérd el a telefonszámukat, vagy próbálj velük beszélgetni poén alapon. Utána lesz gyakorlatod és nem fogsz annyira parázni. Nincs veszteni valód.
2013. máj. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Buborék Fejü ***** válasza:

A te problémád, az az, hogy egy elöre megtervezett beszélgetést akarsz létrehozni. Mikor leszólítanád, azon izgulsz, mi lesz ha nem abba az irányba megy a beszélgetés, mint amit terveztél és majd dadogsz. Szerintem eleve a spontanitásra kell "építeni" és kész.

(De persze ez csak az én véleményem)

2013. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek igaza van! A legutóbbi kommentelőnek mondom, hogy az igaz, ha nem úgy alakul a beszélgetésem, ahogy elterveztem, végén dadogással bukhatom el az egészet. Az a baj velem, hogy nem vagyok nagyon beszélős típus. Szeretnék az lenni. Szeretném, hogy minden lány érdeklődjön irántam. Nem akarok számukra egy átlagos unalmas srác lenni. Nem csak 1 megszólítást néztem, többet is néztem, hogy legyenek ötleteim a. Nem szeretnék úgy odamenni egy lányhoz, hogy végén nem tudok megszólalni. Neki az fog lejönni, mit akarhat ez a srác, vagy rosszabbat gondolhat rólam.
2013. máj. 16. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!