Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindig a fiú ír rá a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig a fiú ír rá a csajra akkor az probléma? Gondolom azért ne a csajnak keljen rá írnia a pasira. Mert mikor ráírok akkor mindig visszaír meg beszélgetünk sokat csak feltűnt, hogy mindig nekem kell írni.17/f

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Jelenthet érdektelenséget irántad,de itt nem biztos,hogy erről van szó.
2017. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy csaj sosem ir rá a pasira akkor az nem is szereti vagy érdeköldik iránta igazán..Uncsi már hogy mindent a pasinak kell állandóan..
2017. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Az első pár alkalommal nyilvánvaló, hogy a fiúnak kell írni, mert végül is az ő dolga az udvarlás.


De én úgy vagyok vele, hogy egy bizonyos idő után, megvárom, hogy ír-e magától a lány, mert azért egy kapcsolatban elvárható, hogy mindkét fél kivegye a részét azonos mértékben. Ilyenkor ha nem ír, én úgy veszem, hogy akkor nem érdeklem és ilyen kapcsolatot én nem fogok erőltetni.

2017. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

"Gondolom azért ne a csajnak keljen rá írnia a pasira."

Mert?...


Én a közeli lánybarátomnál egy ideig csak én írtam, de utána mondtam neki hogy nem fogok mindig, mutassa ki az érdeklődését úgy hogy ő is keres, ha érdeklem.

Azóta mindketten kölcsönösen keressük egymást. Bár sok lánnyal ezt nem igazán lehet megbeszélni, fel lennének háborodva hogy nekik kell írni.

2017. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát de ha ilyet mondom neki hogy " figyelj már te is rám írhatnál néha " akkor ezen nem fog megsértődni ? Amúgy meg szokott ő is írni csak ez azért egy kicsit ritkább.
2017. dec. 3. 19:47
 6/16 AliceGamer válasza:
46%
Ha csak te írsz és ő nem,akkor itt egyértelmű kit érdekel a másik személye.Illemben nincs benne az,hogy csak a férfi köteles keresni a hölgyet. Ha a csajt érdekli,hogy veled mi van, akkor ír..ez felejtős ha akarsz tőle valamit,mert ennyiből azt veszem le hogy nem érdekled.
2017. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

ma 19:44


Jól irod,de ha már ezt mondani kell egy lánynak és nem tudja magától akkor az már elég gáz és ciki és felejtős is..

2017. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%

"Illemben nincs benne az,hogy csak a férfi köteles keresni a hölgyet."


Mai világban mindent elvárnak a nők,mert hát ugye minden újjukra akad vagy 10 pasi,igy nem igazán érdekli őket ha egy tucatot is elveszitenek,van másik tucat helyettük..

2017. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyebkent lehet hogy szimplan nem akar zavarni, így megvarja amig te irsz neki
2017. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

"Hát de ha ilyet mondom neki hogy " figyelj már te is rám írhatnál néha " akkor ezen nem fog megsértődni ? Amúgy meg szokott ő is írni csak ez azért egy kicsit ritkább."


AliceGamerrel én úgy csináltam, hogy nem írtam neki egy ideig. Utána rákényszerült arra hogy ő keressen, amikor pedig írt akkor mutattam neki hogy örülök hogy rámírt végre.

Meg volt amikor leírtam neki, hogy ha akar beszélgetni, akkor azt úgy fogom tudni hogy ha kifejezi magát.


Nem mondtam neki, hogy "Keressél, írjál."

Azt mondtam neki, hogy nem gondoltam hogy érdeklem, mert nem írt rám soha, ezért én sem kerestem.

Ezzel szabad akaratot is hagyok neki.


Amelyik lány ezt nem teszi meg nekem, annak nem is írok többé és nem beszélünk. Nem érdekel az egyoldalú kapcsolat.

2017. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!