Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék így?

Figyelt kérdés
Mivel kisvárosban élek így nincsenek nagyon lehetőségek eljárni valahova.Bulizni diszkóba pedig nem járok.Eddig próbálkoztam interneten, de egy idő után abbamarad a beszélgetés és eltűnnek a lányok,nem írnak,nem válaszolnak, ebből pedig már nagyon elegem van.Szeretném valahogy élőben megpróbálni.De egy másik gond azon kívül, hogy kisvárosban élek az hogy Felvidéken élek, szóval szlovákiában, de itt van máris a magyarországi határ.Tehát mivel felvidék, ezért vannak itt magyarok, de olyan lány is akad,aki csak szlovákul tud, én pedig Mo-n jártam suliba,nem beszélem a szlovák nyelvet.Nem tudom hogyan szólítsak le lányokat + ha még szlovák is akkor picit kínos lenne

2017. dec. 4. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én instagramon szoktam ismerkedni. Igaz Mo.-n élek de akkor is ott jobb.

Ha akarsz beszélgetni írj privit 😊

18L

2017. dec. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mieerrt?? Ha nem erti a nyelvet akkor sokkal izgibb, nem? Nem tudsz hülyét csinálni magadból ha nem is érti hogy mit mondassz :)
2017. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adom.😂😂✋✋
2017. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!