Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék baratnőt szerezni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék baratnőt szerezni? Csöndes tipus vagyok. Vslaki segitség? 18 f

Figyelt kérdés
2017. dec. 6. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Szerezz inkább barátot nekem ez bejött
2017. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
50%
Azt nem tudom hogy de azt tudom hogy mindjárt jön a sok okos ember hogy ide jutottuk hogy nincs tökük a mai fiataloknak szedd össze magad és hogy szánalmas vagy,mert azt hiszik hogy ők többek.
2017. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat az lehet de a hülyèk soha se èrdekelnek
2017. dec. 7. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Elozo valaszolo ha valaki csondes tipus nem csak a "fiatalokra" jellemzo ha az ember ilyen azzal nem tud mit csinalni. Tudom mert en is ilyen vagyok. Egyebkent szerintem probalj meg eljarni kulonbozo helyekre vagy ha meg suliba jarsz iratkozz be szakkorokre ott hatha megismersz valakit akivel egyforma az erdeklodesi korotok.
2017. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolso ,köszönöm a valaszt de mar sajnos nem jarok iskolaba :/
2017. dec. 7. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem határozd el magad, legyen egy kis önbizalmad. Így is csendes maradsz de hidd el sokat fog segíteni
2017. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!