Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom, hogy milyen okból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LqWeirdOly kérdése:

Nem tudom, hogy milyen okból adódóan, de itt van a nyár, minden tök jó, és fun, na de én a nyáron akarok magamnak szerezni egy "szívből" szerető barátnőt. Na de hogy? Többi Információ lent!

Figyelt kérdés
Itt van a nyár közepe, és csak most kaptam észbe, hogy "basszus, már nyár közepe van, és még nem csináltam semmit"... Na most ellenkezőjét akarom csinálni, mégpedig azt, hogy "csináljak" is valamit, és rögtön a barátnő szerzés jutott az eszembe... Ha esetleg van tippetek, vagy pedig egy jó pár sztoritok, akkor légyszíves írjátok le, mindent meghallgatok szívesen! Utoljára hagytam a rövid bemutatkozást! 14 éves vagyok, normál testalakkal rendelkezek, és szeretek sokat beszélgetni, nem kell sokkal többet elmondanom. Előre is köszönöm a hozzászólásokat! Legyen szép napotok, és éjszakátok!

2017. júl. 11. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak egy kerdesem van. Milyen magas vagy?

2017. júl. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőt nem "szerezzük", hanem összebarátkozunk, és ha lehet, ha Ő is akarja, akkor járunk, ugyanis mindig kettőn áll a vásár.

Szerezz egy cipőt, szerezz jó jegyeket a suliban, szerezz olyan végzettséget, amiből majd meg tudsz élni. De a barátnőt nem szerzed, a barátnő nem egy tárgy.

2017. júl. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy "szereztem" barátnőt, hogy egy média táborban kedves voltam vele. Aztán egy csapatba kerültünk amikor filmet kellet forgatni és igazából össze hangolodtunk pár nap alatt. A tábor után elmentünk randizni ahol csókoloztunk. Mind a kettönknek ez volt élete első csókja. Másnap ráírtam, hogy lehet, hogy elég gyorsan haladunk ezért lehet, hogy meg kéne beszélni azt, hogy járunk-e..... amúgy, járunk.... azóta is.....
2017. júl. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 176 Cm
2017. júl. 12. 01:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Dolgozz!
2017. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hasonló:D

( Csak én 13vagyok és lány:) )

Ha szeretnél írj privátba:)

2017. aug. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!