Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan lanyok akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lanyok akiknek az idősebbek jönnek be? Pl én 18 vagyok és 15-16-17 éveseknek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak bizony. Lássuk, most hogy ezt tudod, mihez kezdesz az információval
2017. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehetséges. 15L
2017. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy korkülönbség, de igen, vannak ilyenek. Sőt valakiknek a 20 év különbség is belefér. 17/L
2017. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen vannak. A lányok ebben a korban sokkal érettebbnek hiszik magukat, ls a tőlük idősebbekre buknak. Személy szerint is ismerek egy 15 éves lányt aki 18-19évesekre bukik
2017. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze, van. Nekem is mindig a 2-3 évvel idősebbek jöttek be. Jelenleg 14 vagyok. Most egy 20 éves srác tetszik de túl idős hozzám és mivel más már az elvárás ami nekem nem fér bele nem lesz belőle semmi
2018. jan. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!