Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek el újra beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el újra beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú, aki már több éve tetszik nekem. Évfolyam társam és tizedikben egy szereplés alkalmával beszélgettem is vele, akkor nagyon jól éreztük magunkat, ám ahogy múlt az idő, megszakadt a kapcsolatunk. Most tizenkettedikesek vagyunk és nekem Ő azóta is bejön. Szoktam látni, ahogy megnéz magának, de nem köszön, én is nézem, de én sem köszönök. Szeretnék újra beszélgetni vele, de nem tudom, hogy két év után hogy kezdhetném újra. A köszönések akkor maradtak abba, amikor már nem viszonozta Őket, bár elég halk vagyok, lehet, hogy nem is hallotta. Nagyon sokan bátorítanak baráti körömből, hogy kezdeményezzek én, de nem tudom hogy kellene. Nem akarom, hogy tolakodónak tartson, tehát nem úgy akarom, hogy rögvest ráírok facebookon, hogy mizu vele, de... Nem tudom, hogy akkor hogyan kellene. Tudnátok tanácsot adni benne?

2017. dec. 11. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdményezz te.Köszönj neki, de próbálj meg hangosabban mintha ordítanál és akkor meghallja.
2017. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!