Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha igazán őszínték vagytok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igazán őszínték vagytok, akkor kit választanátok?

Figyelt kérdés

Lányok és fiúk egyaránt elképzelhetik, csak nyílván a megfelelő nemmel.


A) A srác/lány egy elég menő ember a suli és mindenféle barati körben. Mindenki tapad rá mint a kosz. Jól néz ki, igazi “na ő!” hatása van.Kedves személyiség, nem egy hegyesceruza, de nem buta. A flegmaság néha vele batátkozik. Fenn áll a kockázata, hogy a népszerűsége miatt nem fog sokáig melletted maradni, hanem tovább áll.


B)Nem túl népszerű fiú/lány. Elég zárkózott és ilyesztő humora van. Gyakran kritizálhat téged, és néha beleszól abba amit csinálsu.Néha rettenetesen idegesítő, de van, hogy örülsz, hogy melletted van. Van egy saját világa, amit ha megértesz, akkor nagyon elfogadó és kedves lesz veled. Külsőre szemléletes darab.


Ti kit választanátok? Csak őszíntén. Nem és kor jöhet, de persze egy magyarázat sem lenne rossz. :)



2017. dec. 18. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Mik ezek a fel felmeresek? Mar irtal hasonlot.
2017. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

A második teljesen én vagyok..

(amúgy egyértelmű hogy a másodikat választom :p )



egy nőnemű élőlény

2017. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki iránt vonzalmat érzek.


Magyaráznom különösebben szerintem ezt nem kell.

22/F

2017. dec. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt, voltam is belé szerelmes. Én a második vagyok, nyilván nem kellettem neki. 17/l
2017. dec. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

B) Mivel a "szemléletes" alapján lenne külső vonzalom is, meg jobban is vonzódok a zárkózottabb lányokhoz. :)


18/F

2017. dec. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a B.

18/L

2017. dec. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha igaz őszinte vagyok, akkor a barátnőmet választom :'D
2017. dec. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#1 én nem tettem még fel itt hasonló kérdést :) ez az első. De akkor úgy látom nem csak engem érdekel. :) Mindenkinek ment a zöld pacsi :)
2017. dec. 19. 16:33
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban nehéz megmondani. Ahogy érzek.
2017. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát...

Valahogy a kettő között..egyik sem az én világom!

14/L

2017. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!