Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti melyiket választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Van két srác..az egyik 14 a másik 16 ..szinte egyszerre ismertem meg őket..három nap eltéréssel...A 14 évessel azóta már találkoztunk és volt szájra puszi is (tudom nem jelent sokat) ...A 16 évessel csak Facen beszélek...olykor felhív...Mind a kettőn észre veszem hogy valamilyen szinten kedvel...csak én tudom azt hogy ha az egyikkel össze jövök akkor a másikkal nem igazán lenne szabad beszélnem...csak nem tudom hogy mennyi időt hagyjak a választásra..szívesen beszélek mind a kettővel...mindaddig amíg nem lesz az egyikkel komolyabb ..Akarom és nem is..ez nekem is nagyon zavaros..mind kettőt kedvelem...tényleg nagyon jó fejek..és ízlés szempontjából hasonló kategóriák...szóval külső és belső egyaránt megfelelő...valamit tanácsoljatok légyszíves..14L

2017. febr. 26. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Basszus, ezek emberek, nem 2 telefon hogy melyiket válaszd...

Egyértelműen azt amelyiket szereted.

2017. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fej vagy írás alapon:D
2017. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hunyd be a szemed es kepzeld el magadat velük külön külön. Vagy ha rajuk gondolsz melyikojuknel kezd el jobbam dobogni a szived, meg uvye mondta hogy ha az egyikkel osszejossz a masikkal mem kene beszelned. Melyikojuknek az elvesztése fájna jobban. Ilyen dolgokat gondolj végig és rá fogsz jönni melyikojuj az igazi.


Egyebkent meg ha mar a 14 évessel volt szájrapuszi meg találkoztatok akkor azota vele nem volt semmi tobb? Meg hat a masikkal meg nem is talalkoztal ha jol emlekszem akkor az kucsit rizikos hogy eloben miylen lenne meg iylenek.

2017. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A 14 éves korban jobban illene hozzad de ez persze nem azon múlik. Szerintem mindegyikükkel találkozz (ne ugyanazon a napon) és amelyikkel jobban érzed magad, úgy érezted jobban tetszik akkor ő a jó választás. Vagy az egyikkel ne beszélj pár napig és gondolkozz el hogy hiányzik-e utána csináld meg a másik fiúval is. Amelyik jobban hiányzott azt szereted. De ezt te érzed neked kell tudnom mi nem sokat segíthetünk ez ügyben :)
2017. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!