Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ezzel a dologgal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy srác akivel egy suliba járunk és tökre bejön és úgy éreztem hogy én is neki ezért bejelöltem tegnap de azóta sem jelölt vissza és nem tudom hogy most mi van mert lehet hogy még nem látta de én úgy érzem hogy nem is fog vissza jelölni vagy lehet hogy csak hülyeségeket gondolok mert volt már ilyen egy másik sráccal aki végül nem jelölt vissza és attól félek hogy vele is ez lesz csak tényleg lehet hogy még nem látta de valamiért azt hiszem hogy igen és már kivagyok akadva.
2017. dec. 22. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem látta. De lehet hogy csak szimplán azért nem jelöl vissza mert nem tudja hogy ki vagy, és ismeretleneket nem akar visszajelölni. Nekem is 30+ jelölésem van már, sőt volt olyan is aki írt hogy jelöljem vissza. De nem tettem mert nem ismerem sehonnan, és még az érdeklődésem se közös vele, szóval fölösleges.
2017. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Én is arra gondoltam hogy még nem látta de szerintem csak felismerne a profilképem alapján mert jó párszor látott és egy suliba is járunk meg vannak közös ismerőseink is de remélem hogy az lesz hogy csak még nem látta. De köszönöm a választ:)
2017. dec. 22. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem lehet pl. jelölés nélkül is írni. Ha tudsz te is, írj neki nyugodtan. A karácsonyi ajándék kérdés pont jó erre. :D
2017. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Lehet hogy írok neki ez nem is rossz ötlet:) köszönöm a tanácsot
2017. dec. 22. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!