Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem érzitek magatokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek magatokat furán, mikor karácsonykor egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy szerelem vagy kapcsolat nélkül...

2017. dec. 25. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Nekem az a fura, hogy mennyi ember pattog ezen hülye ünnepen.

Nekem sincs kapcsolatom, soha nem is volt. Soha nem voltam szilveszterkor bulizni, karácsonykor meg végképp nem. Gépezek, rajzolok, tanulok stb. Annyi mindent lehet csinálni a szünetben. Neked nincs hobbid?

17/L

2017. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most nem vagyok egyedül, de mielőtt nem volt meg a barátom, akkor egyáltalán nem éreztem magam furán.
2017. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mádár0218 ***** válasza:

Az ünnepet telibe szarom, szeretet ünnepe xD legyen.


Az meg alapvetően néha feljön hogy kéne valaki :)

2017. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé:) nem is a karácsony miatt, inkább magát a telet tartom romantikusnak. Nem, igazàból én egész évben furán érzem magamat egyedül😂

16/L

2017. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam furán. Volt korábban pár kapcsolatom, de sokkal jobban érzem magam egyedül, én tudom magamról, hogy még nem állok készen egy kapcsolatra.

19F

2017. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott van a család, nagyon örülök annak, hogy velük tölthetem az időm, mert tudom, hogy sajnos nem mindig lesznek ott nekem. Egy picit ugyanakkor elmagányosodom, de így túlélhető.
2017. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!