Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit csináljak full egyedül...

Mit csináljak full egyedül karácsonykor és a szilveszter este?

Figyelt kérdés
Igazság szerint Nekem Apám sitten van, Anya pedig vidéken egy Anyaotthonban a tesóimmal, de ott is csak látogatási időben lehetek. A barátaim nyilván a saját szeretteikkel vannak. Én pedig egyedül, egy áram nélküli lakásban. Ilyenkor érzem azt, hogy senkinek az ég világon nem vagyok fontos.

2017. dec. 24. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsere net az van, ha aram nincs
2017. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem igazán vagyok vallásos, de azt gondolom, hogy ezekben a pillanatokban a legjobb egy templomba egy istentiszteletre beülni.

Ott a kutyát nem érdekli ki vagy, miért mentél oda és hova mész utánna. Egyszerüen elmész egy templomba, végig ülöd a misét, az istentiszteletet, és haza mész és nyomkodod egy kicsit a telefonodat.


Teremtened kell egy jobb családot magadnak mint amit te kaptál. Tegyél meg azért mindent, hogy 25 éves korod után egy normál partnert találjál magadnak, aki nem kerül börtönbe, és felelöséggel van a másik iránt.

2017. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Hány éves vagy? Ha gondolod, írj üzenetet, beszélgethetünk. Én is egyedül vagyok.
2017. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
8%
Verd ki.
2017. dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Yoda m. ***** válasza:
100%
Látod, mégsem vagy egyedül. Az egyedül-léteddel sem vagy egyedül. Néhányunknak fontos vagy, ezért is válaszolunk. Jut eszembe, tudod Te hányan élnek napjainkban páros magányban? Sokan. Ők még-inkább egyedül érzik magukat, mert bár van mellettük fizikailag valaki, de még sincs. No, ez talán még szarabb érzés, mint egymagadban lenni és a neten bóklászni, 'like'-olni, fórumozni, kérdéseket föltenni, vagy válaszolni.
2017. dec. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, internet az van, a szomszéd srác van olyan kedves, hogy megadta a wifi jelszavát és néha betölthetem nála a telefonom. :) Kedves első hozzászóló, sosem kivánom neked azt az életvitelt, amit nekem kell a szüleim miatt nap mint nap megéljek. :)


Köszönöm többeteknek a hasznos és jóindulatú tanácsokat. Sajnos most karácsonykor dolgozni se tudok menni, ahol legalább emberek között vagyok. Igyekszem optimista maradni, és nem magam alatt lenni.


Amúgy 20 éves fiú vagyok és Budapesten élek.

2017. dec. 25. 14:29
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Mellékesen még valami:ritka, ha valaki veszi a fáradságot és ilyen helyesírással ír ilyen fórumokon, de azért még előfordul 
2017. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

"Ilyenkor érzem azt, hogy senkinek az ég világon nem vagyok fontos."

akkor én mit mondjak? engem az unokatesómon kívül senki nem köszöntött karácsonykor. pedig kommunikálok emberekkel nem vagyok antiszociális de sajnos senkivel nem tudok kialakítani összejövős bulizós viszonyt. persze nem voltam totál egyedül családom még meg van kérdés meddig. neked legalább vannak barátaid mint írtad (bár azt persze nem tudhatom hogy hogy állnak hozzád) de nekem szinte mindennap totál ugyanúgy telik nincsenek hasonló korú kapcsolataim. 20/f

2017. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló: Érdekes, amiket irsz. Vannak barátaim valóban, akikkel tök jól elvagyok, képzeld, kaptam is üzeneteket tőlük szent este, és én is irtam párnak pár jó kivánságot. Viszont mindannyian tudják, hogy milyen szar helyzetben vagyok, és egyik sem ajánlotta fel, hogy menjek át hozzájuk, vagy valami. Szóval annyira nem mély barátságok ezek.:)


És félreértés ne essék, én nem sajnáltatni szeretném magam, van két kezem - két lábam, látok, egészséges vagyok, fiatal, optimista, nem is vagyok csúnya, fedél is van a fejem fölött (olyan amilyen, de van), és a kaját is mindig megoldom, mert suli mellett dolgozom és mindig megyek plazmát adni, de a magamra hagyottságom, az egyedüllétem a világban, az megkérdőjelezhetetlen.


Barátokat, párt találni csak rajtad álló dolog, hidd el. Ha jársz suliba, vagy esetleg dolgozni, ott könnyen összeismerkedhetsz hozzád hasonló érdeklődésu emberekkel. Az, hogy bulizni mész barátokkal, nem jelent semmit, az többet jelent, ha vannak, akik várnak rád otthon:)

2017. dec. 25. 21:46
 10/12 A kérdező kommentje:
De ha tényleg egyedül érzed magad, irj nyugodtan, én szivesen meghallgatlak:)
2017. dec. 25. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!