Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és duci , fodrásznak tanulok, ezért az iskolában nem tudok ott ismerkedni , egy kisvárosban lakok , és nincsenek itt barátaim.

és visszahúzódó vagyok



2018. jan. 2. 21:51
 1/5 anonim válasza:
Internetes ismerkedést ajánlom (Tinder, Facebook). És attól még hogy duci vagy nincs minden veszve. :)
2018. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy duci?
2018. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is így kezdtem :)

Duci voltam, én itt gyakorin kezdtem el beszélgetni egy sráccal adott témáról, majd egyre több dologról. Gyakori után lett e-mail majd Skype , mondtam az elején hogy nem vagyok a legszebb csajszi, így kérem legyen annyira megértő velem hogy ne küldjek egyből fotót, a személyiségemet ismerje meg először.

Azóta már minden volt. Napi szinten képek, hívás, videóhívás, plusz kb 3hete találkánk is volt. :-)


Ne add fel. Mai napig van rajtam kicsi felesleg, de már kozel sem annyi mint mikor elkezdtem beszélni vele.


Ne add fel! Légy bátor, ilyen esetben bármennyire nehéz neked kell megtenni az első lépést. Csak ügyesen, majd írd hogy sikerült e :-)


L/20

2018. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sokan szeretik a duci lányokat :) semmi baj, de azért próbálj változtatni de magad miatt hogy legyen önbizalmad és megfelelj magadnak
2018. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj
2018. jan. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!