Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyíregyházán miért nehéz egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán miért nehéz egy normális lányt találni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok, az a fajta fiú, aki megítéli a lányokat ismeretség nélkül. Mégis nehéz dolgom van, olyan lányt megismerni, aki hozzám illene, általában, ha megismerek egy normális lányt, neki már van barátja. Nem vagyok a neten ismerkedés híve, viszont kezdem úgy érezni, hogy ehez kell lassan folyamodnom. Nem mondom azt sem, hogy 100%-ig nem érdekel a külső, de az csak annyira, hogy ne hamyagolja el magát, ne legyen sminkelve annyira mint a mostani fiatalok, mert nem attól lesz szép és ne pakolja ki mindenét. Külsőt nézve ez sok elvárás? Inkább vagyok az a, normálisan bánok a lányokkal és nem p*r*szt módjára, vagy mostani fiatal lányoknak már az sem jön be?

16/F



2018. jan. 6. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azt hiszed hogy normálisan bánsz velük, közbe meg nincs benned semmi érdekes és egy lovagias p*nci vagy.


Vagy egyszerűen sz*rul nézel ki. Sportolj, válts hajstílust, öltözködj jobban és menni fog.


Én most jártam először Nyíregyházán egy szilveszteri buliban, és ott voltak normális lányok.


20F

2018. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, nem az számít normálisnak, ha nem kutyaként bánsz velük? Mert a mostani lányok, eléggé azt igénylik, aminek én nem vagyok híve, és találkoztam már olyan lánnyal, akinek ez nem kellett és ezért volt őt csodálni valamiért. Az aki le se sz*rja hogy egy fiú udvarias, az meg is érdemli, hogy a macsók k*rvája legyen. Bocsánat az erős fogalmazásért, de ez az igazság. Én még mindig, azt mondom, a lányokat tisztelni kell, és nem úgy bánni velük, ahogy az én korosztályomban szoktak a fiúk. Volt hogy egy lány nem akarta, hogy b*sztassák és nekem se tetszett, hogy nem hagyják békén, ezért hasba vágtam a fiút, aki nem hagyta és megköszönte a lány, szerintem ez lenne a normális, nem az hogy röhög rajta mindenki. Nekem olyan lány kell aki nem könnyen kapható meg és kiáll magáért, nem elviseli az izompacsirta idiótákat, akiknek az IQ szintjük a 12-t nem üti meg.
2018. jan. 6. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor én is bocsánatot kérek de különbséget kell tenni aközött, hogy kutyaként bánsz velük, meg aközött hogy kimerülsz a milyen volt a napodnál, meg az ajtót nyitogatod. Halálra untatod őket.


Tiszteld, becsüld, hallgasd meg őket. De néha piszkáld egy kicsit, mondj neki oda 1-2 pimasz dolgot, szólj be óvatosan. Legyél egy kicsit kiszámíthatatlanabb, és érdekesebb, és bátrabb.


Amit az én tapasztalataim szerint a legjobban imádnak, ha egy amúgy nyugodt, kedves, normális srác néha-néha kóstolgatja egy picit, játszadozik és nem csak kedveskedik.


Ha barátzónába kerülsz akkor tudod hogy ez a baj. Túl sok a kedvesség, kevés az érdekes, változatos, férfiasan pimasz dolog.

2018. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bőven nem mondtam, hogy nem szoktam néha beszólni, azért én is fiú vagyok, de ügyelek arra hogy ne bántsam meg. Azért nem vagyok visszahúzódó, tudok velük beszélgetni sok témáról és hallgatom őket, azért én se merülök ki a "Hogy vagy?"/"Milyen volt a napod?"/"Mit csinálsz?" kérdésekben, tudom, hogy segíteni akarsz és köszi, tényleg, csak kijövök a lányokkal és meg is kedvelnek, csak az a baj, hogy nekem nem nagyon jönnek be a mostani lányok, volt már barátnőm nem egy, velem egy idősek voltak, annak is hülyeség miatt lett vége, de ez van az a múlt. Lehet sok az elvárásom, bevallom, de én képes vagyok kompromisszumra jutni és ha kedvelek egy lányt sok mindent képes vagyok elfogadni, de ahoz az kell hogy én is kedveljem ne csak ő engem.
2018. jan. 6. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki izompacsirta, még lehet okosabb mint te.


De legyen igazad. Szerintem ezért írtad ki ezt a kérdést.


Minden lány gyökér, akik csak arra vágynak hogy szét szteroidozott buta suttyók k*rvái legyenek. Te aki egy végtelenül udvarias, okos srác vagy aki nem olyan mint a mai kegyetlen világ hímjei. Ez a világ egy szörnyű hely, mindenki hülye, mindenki szar, mert nem értékelik az olyan tökéletes srácokat mint te vagy.


Az udvariasság kevés barátom. Legalább több lány marad azoknak a fiúknak akik életrevalóak.

2018. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, igazad van most általánosságban beszéltem, utólag szeretném hozzá tenni, hogy nem mondtam, hogy nekem van igazam, beismerem, hogy van igazság abban amit mondasz, mert tényleg van, valószínűleg nekem kéne változtatni, de az elvárásaim akkor is maradnának ha én máshogy viselkednék, gondolod, akkor is jobb lenne?
2018. jan. 6. 13:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok értelmes lány van még mindig. Tényleg sokkal több mint gondolnád. A te dolgod, hogy megtaláld és megragadd őket. Ehhez érdekesnek, bátornak, kicsit pimasznak, és olyannak is kell lenned amilyen most vagy. Én is így voltam mint te. Nagyon nagyon sok mindenen kellett változtatnom, de megérte.


Ez egy nehéz feladat. Megtalálni a tökéletes lányt. De ahhoz hogy beleláss valakibe, közelről kell nézned. "Sok békát megcsókolni, hogy herceg(nővé) változzon."


Sok sikert!

2018. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NagyPamela válasza:

Sajnos valamiért a lányoknak mindig a rossz fiúk jönnek be,de ne aggódj okos srácnak tűnsz biztos találsz olyan lányt aki normális,ugyanis azokból is sok van csak meg kell őket keresni!😌

Én például sokk jobban értékelem ha egy srác okos,sportos és lehet vele normálisan beszélgetni😄

//egy lány véleménye//

2018. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!