Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkeresőn érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn érdemes ismerkedni, hol vannak normális emberek?

Figyelt kérdés
Eddig bárhova regisztráltam, nem jött össze semmi. Ha nem küldök magamról meztelen képet, már kva vagyok, ha ráírok valakire és nem tetszik neki a pofám, már anyázik. Nem tudom mitől váltak ilyenné az emberek, hihetetlen, hogy mindenki ilyen a neten, és hogy ilyen emberek mellett sétálok el az utcán...Hol tudnék normális emberekkel beszélgetni?
2018. jan. 11. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azért nem hiszem, hogy a netes társkeresőkön mindenki elmerozzant. Mindenesetre ha írsz, normális emberrel fogsz beszélgetni, legalábbis nem kell meztelen képet küldened.
2018. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon durva, bár én nem is társkeresőkön voltam eddig, csak sima beszélgetős oldalakon, és ahhoz képest, hogy fiú vagyok, rengetegen írtam nagyon beteg dolgokat, amiket nem vett be a gyomrom.

Ilyen az internet, itt mindenki annyira önmaga, amennyire csak szeretne. :p

2018. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Evele123 válasza:
Én a randik.hu oldalon jöttem össze a barátnőmmel. Ennek már 2 éve. Akkor még az oldal összes szolgáltatása ingyenes volt, azóta nem tudom, mi a helyzet...
2018. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha szeretnél beszélgetni írhatsz:)
2018. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos saját bőrömön tapasztaltam én is hogy valóban ennyire kulturálatlan a mai magyar netes társkereső kultúra vagy akárminek nevezzük.

Valahogy a nők is átvették az egyes nem oda illő idióta hímekre jellemző mocskosbunkóparaszt stílust és körültekintés nélkül vagdalóznak oktalanul. Szóval így abszolút nincs értelme hiszen nem működik, a jóhiszemű társkeresőktől pedig azt a szikrát is elveszik hogy társra találjon valaha az életben. Legalábbis ezen. Hihetetlen de közel 10 év intenzív keresgélés után sem sikerült találnom érdemben senkit akivel komolyabban kialakíthatom az életem. Valamint a közelben igen csekély és kevés a szimpi reg, a kicsit is távolabbiaknak pedig esze ágában sincs kimozdulni, ismerkedni pedig sokkal inkább találok olyan szimpatikus lányt aki például az ország távolabbi helyszínén él. Emlékszem hogy régen ez nem volt olyan nagy probléma. Csak a közel rokonság/baráti/szomszédi viszonylatban is a fővárosból, Dunántúlról találtak egybe és házasodtak össze. Pedig akkoriban a telefon is luxuscikk volt még. Van egy néhány normális társkereső oldal ami ráadásul még teljesen ingyenes is de inkább privátban adom meg nehogy olyanok regizzenek akiknek semmi keresnivalójuk nincs ott.

2018. jan. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megadhatnád. :)
2018. jan. 18. 08:22
 7/8 anonim válasza:
kérdező ha még aktuális a dolog dobj egy privátot! :)
2018. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerkednék 21f,baranya megyebol
2018. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!