Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek manapság érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság érdemes várni a megfelelő fiúra? Vagy inkább ássam el magamba a gondolatot hogy lesz valaha normális fiú ebbe a világba?

Figyelt kérdés
a gond az hogy nem tudom mit tegyek olyan nyomorékok vannak a környezetembe de vajon mikor jön el az a fiú mikor azt mondom na igen ő aztán kell nekem..?

2016. szept. 12. 04:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ez egy elég nehéz dolog több féle képpen is lehet csinálni mondom azt amit csinálok (kevés sikerrel):D

Kipróbálod a "nem normálisat" is, mivel nem tudod milyen is igazából az a bizonyos normális , és nincs is viszonyítási alapod hozzá. Közben saját magadat is jobban megismered, hogy mégis mi számodra a normális mert ez is relatív, és változó dolog. Tegyük fel tényleg csak példa havonta 2 milliót keresek a legjobb Mercivel járok stb , és közben keresem az igazit de akkor már egyből feljebb is van a mérce, hogy mi is az a normális, de ha mondjuk normál halandó vagyok akkor néha annak is örülök , hogy dughatok :D érted mire célzok:D rajtunk is nagyon sok függ. Viszont azokat az embereket nem értem akik 1 embert találtak, és azzal is maradnak, vagy házaságig nincs szex őszintén szólva elég sok barátnőm volt, de azt mondom hogy szinte csak tanulságnak voltak jók viszont elég sok felesleges kört futottam le. Szóval ez is olyan dolog amire a saját életed fog rávilágítani.

2016. szept. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet veled van a hiba mindenki azert nem nyomorek
2016. szept. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én vártam. Igaz 20 éves koromban jött az a fiú... viszont nekem megérte!

Ha megint fiatal lennék ezzel a tudással, akkor is várnék rá!

2016. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hány éves vagy.
2016. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Éld ki magad, amíg az igazit várod, így legalább nem kell majd mellette félrelépned. Sokkal boldogabb lenne a világ, ha mindenki ezt tenné.
2016. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha TENNÉL is érte valamit?

Pl. lépj ki a nyomorékok közül, menj el egy normális helyre.

Ehhez mit szólnál?

2016. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én meglátásom az az, hogy akire vársz az nem a te szinteden van. "Magamba", "ebbe a világba", nyomorék szó használata sem éppen a legmegfelelőbb. Elnézést ha esetleg megbántalak vele vagy valami, de ilyen apróságokon is el lehet bukni.
2016. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"ebbe a világba"

Na igen... tele van hibával a kérdező írása, de igényei azok nyilván vannak.

2016. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne csak állj és várj,lépj ki a nyomorékok közűl.

16/F

2016. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amelyik srác neked fog tetszeni ,annak nem biztos ,hogy te is fogsz kelleni. :D
2016. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!