Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor érdemes elmenni bizonyos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes elmenni bizonyos korosztályoknak bulizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok a fenti kérdésre szeretnék pár építő jellegű választ kapni.


Már egy ideje szingli vagyok, idáig egy hosszabb párkapcsolatban éltem és amikor néha-néha eljárkáltunk esténkét akkor mindig baráttokkal tettük azt így én sosem néztem annyira hogy milyen emberkékkel van telítve a város.


Viszont amióta szingli vagyok lehet hogy csak nekem egy új felfedezés de a következőre jöttem rá.


Csütörtök: 19-24 évesek vannak többségben gondolom az egyetemisták

Péntek: rengeteg fiatal 16 körüli pontosan nem tudom mert hát ugye a mai lányok nagyon megtévesztőek tudnak lenni de beszélgetések alapján 90%-ban középiskolások.

Szombaton: megy a vegyes vágott de zömével 24+ kivétel ha van valami olyan koncert ami nem érdekli az idősebbeket.

Vasárnap Meg templom család és húsleves stb. :D akkor sosem voltam még bulizni.


Amúgy lehet hogy ez az egészet bebeszélem magamnak... :D



21/F



2018. jan. 11. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
16 os lanyokra menny azokkal könnyebben bírsz. : D
2018. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!