Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A T-Mobile jogtalanul akar...

A T-Mobile jogtalanul akar befizettetni velem egy bizonyos összeget. Érdemes fellebezni a Média és Hírközlési Bizottságnál? És, hogyan?

Figyelt kérdés

Lejárt az előfizetésem, így előtte egy héttel, bementem aláírtam a lemondó nyilatkozatot. Mondta az ügyintéző hölgy, hogy nyugodtan beszéljek, majd lekapcsolják valamikor a kártyát. Kb 8 nap. Így is tettem. Csoportos beszedéssel levonták az utolsó díjat, minden rendben volt. Erre egy hónap múlva jött egy nagyobb csekk, amit nem tudtam mire vélni.

Aztán kiderült, hogy az alatt a 8 nap alatt ugy áttetek egy drágább csomagba, mivel lejárt az előfizetés. Csak engem erről sem írásban sem szóban nem tájékoztattak, hogy akikkel eddig ugye ingyen beszéltem hírtelen 50 ft os percdíj lett. De én ugye beszéltem nyugodtan.

Bementem fellebbezni, hogy ez mi? És akkor elmondták, szerintem jogtalan. Írásban is fellebeztem de azt írták sajnálják fizessem be és kész! Nem fizetem!!!!

Valaki járt már így??


2017. febr. 20. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
8 nappal azután, hogy bent voltál, ki kellett volna kapcsolniuk, de te azóta is használod? Nem volt gyanús, hogy akkor még nem kapcsolták ki? Mit írtál pontosan alá? A felmondáson kell lennie dátumnak is, hoyg mikor szűnik meg a szolgáltatás. Egyebként szerintem, mivel használtad, jogos a követelés, hiszen amit igénybe vettél, ki is kell fzetni. Még ha azóta nem telefonáltál volna, akkor azt mondom, megér pár kört, de ezek szerint tisztában voltál vele, hogy nem kapcsolták még ki. Nincs olyan jogi szerv sztem, aki neked adna igazat. Sztem fizesd be, amíg nem jön hozzá késedelmi kamat meg nem kerül behajtóhoz.
2017. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
November 17-én járt le az előfizetés. Igy November 16-án befáradtam és aláírtam a lemondó nyilatkozatot. És ugye innen jött az a 8 nap, ami átfutási idő. És mondta a hölgy, hogy addig használhatom a kártyát, amíg le nem kapcsolják. Akkor jogos, hogy 5x-ös számlát küldtek ki 8 napra?
2017. febr. 20. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja én rosszul értelmeztem, bocsánat. Azt hittem, az alatt a 8 nap alatt áttettek egy másik csomagba, és azóta is vígan telefonálgatsz, hónapok múltán is. Így azért más, így neked adok igazat. De ha már egyszer elutasították, nem nagyon hiszem, hogy tudsz mit tenni.
2017. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felhívtam a felettes szervet a Média és Hírközlési Bizottságot is, hogy mi ilyenkor a teendő. Egy feletteskedő kicsit flegma munkatárs jelentkezett be. Aki nem igazàn értette az esetet. Vagy nem akarta érteni! :D Végülis azt mondta fizessem be a 3000 ft- os vizsgálati díjat plusz ugye ajánlva kell postázni a bizonyítékokat. Jól kivan ez találva. Úgy érzem kissé elvannak nyomva a szegény magyar emberek. Amit itt kimondanak bekell fizeni és kész! (Más területeken is!) :$
2017. febr. 21. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!