Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Főként a fiúkhoz szólna a kérdésem.A mai rohanó világban és a modern digitalizálódott kapcsolatokban,hol van helye a személyeskedésnek?Nemrég kikerülve egy komolyabb kapcsolatból azon kaptam magam,hogy nem is tudom,hogyan is kellene nekilátnom az ismerkedésnek,hiszen..értem én, női emancipáció,feminizmus egyenjogúság..tehát egyenjogom van kezdeményezni.(Sőt mostanában a saját nememnél,ez át is fordult egy bizonyos,túlbuzgóságba)Hamar rá kellett jönnöm,hogy a Tinder számomra esélytelen,hiszen ilyen mértékben sajnos nem hiszek a szociális média erejében.És megfordult a fejemben,hogy..ti vajon mit csinálnátok,ha egy lány leszólítana titeket mondjuk(elméleti síkon)a metrómegállóban és egy kávéra invitálna titeket?Szégyenlősen,szemkontaktus kerülve várnátok,hogy elmenjen?Vagy mint egy Jean-Pierre Jeunet filmben hinnétek abban,hogy egy kávé nem a világ?

2018. jan. 14. 03:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előben sokkal közvetlenebb és Személyesebb éppen ezért szívesen leállnék beszélgetni a lánnyal egy ilyen helyzetben. Azonban nem kell elvetned az online ismerkedést sem. Tinderen sok az aki csak kihasználna de vannak fent normális emberek is.
2018. jan. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Személy szerint, nagyon örülnék ha leszólítana egy lány, és nyilván nem utasítanám el. Nem szoktam neten ismerkedni, mármint úgy értem hogy ráírok facebookon hogy "szia teccessz, járunk?". Szívesen elmennék vele egy kávét meginni, addig meg megadom a számom vagy valamit. 19F
2018. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tinderen viszonylag könnyű kiszűrni, hogy ki az aki “arra” játszik. Egyébként pont annyi az esélye, hogy vakvágányra jutsz, mint élőben.
2018. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt mondanám hogy kösz nem.
2018. jan. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Furcsállnám, ha egy lány leszólítana az utcán, de ha egy könyvtárban szólítana le vagy a kajakozáskor, akkor természetesnek venném.Azt se szeretném, ha interneten írna nekem. Ilyen lány nem kellene.
2018. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a mai világban hiszek abban hogy nem csak egy férfi kezdeményezhet nalatok, nőknél. ::))

Szó ed képnek az alkalmon mert honnan tudnám hogy szimpatikus vagy-e neki, vagy sem?!

2018. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha jól nézne ki azt hinném viccel xD, na de komolyan ha magabiztosan oda jönne akkor igent mondanék
2018. jan. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!