Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy pont a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy pont a normális fiúk nem tudnak párt találni?

Figyelt kérdés

Csakhogy kicsit meséljek magamról

Nem ítélek el senkit se első látásra,barátaimért bármit megteszek, ugy bánok másokkal ahogy ők velem, lehet hogy csendes és visszahuzódó vagyok de csak is olyan társaságban ahol nem érzem jól magam mint pl az osztályomban.

Ezekkel szemben viszont romantikus vagyok és igazán vágyom a szerelemre

Ha lenne barátnőm akkor tisztelném és nagyra becsülném, eszembe se jutna megcsalni vagy elhagyni de még megbántani sem.

És még utálom az olyan embereket akik ugy mondanak véleményt rólad hogy egyáltalán nem is ismernek vagy beképzelet és nagyképűek

Azt se szeretem ha valakit valami hülyeség miatt szekálnak mint pl a kinézete miatt

Ja és még ha megismerek egy depis csajt akkor általában próbálok rajta segíteni , kihuzni őt a depiből

Szóval ki mit gondol a dologról?


2018. jan. 9. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, te pontosan az én hasonlatom vagy, ugyanilyen vagyok teljesen 16/F. A kérdésedre a válasz, őszintén, még énse tudom, énis próbálkoztam, eddig interneten, nem sikerült, nem adtak okot, hogy miért hagytak el. Írj privátot, ott többet tudok mondani, meg beszélek pár dologról ami fontos lehet neked.
2018. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj. Nem tudom. Rossz tulajdonságot nem írtál, szóval ebből nehéz megállapítani. Lehet, hogy rossz lányoknál próbálkozol. Normális lányoknak normális fiú kell. Most jöhetnék azzal, hogy "és a normális lányok miért nem kellenek senkinek?" holott ebben semmi realitás nincs, ahogy a te kérdésedben sincs sok. Nem azért nem kellesz, mert normális vagy. Persze a normális embereknek ebben a tönkrement világban sokkal nehezebb párt találniuk, de nem lehetetlen. Biztos van valami, amivel ellököd magadtól a lányokat, ahogy én is ellököm magamtól a fiúkat. Nincs elég önbizalmam, minden vágyam, hogy végre megtaláljam a nekem megfelelő fiút, de igazából félek. Amint valaki nyit felém, én leblokkolok, és nem tudok mit kezdeni a dologgal. Tudom mit kéne azért tennem, hogy jóba legyek a sráccal, aki tetszik, de félek bármit is tenni az ügy érdekében. Amikor ő, vagy bárki más szemezni próbál velem, én bepánikolok, és szándékosan nem nézek oda. Amikor valaki megszólít, csak később tudatosul bennem, hogy valószínüleg hozzám szólt, csak én túlságosan bele voltam merülve a gondolataimba. Minden vágyam egy kapcsolat, de valószínüleg jelenleg nem állok készen rá, lehet veled is ez a helyzet. És akkor még ott van az, hogy magasak az elvárásaim. Én nem érem be egy majdnem igazi dologgal. Nem érem be bárkivel, és nem igazán van olyan srác, aki küzdene értem. Mert én nem olyan vagyok, mint sok lány, én elég bonyolult vagyok. Magam sem tudom mit akarok. Az egész életem bonyolult, a fejemben zűrzavar van. Nehezen bízom másokban. Sokszor még magamat sem értem. Nem hiszem, hogy ez bárkinek is kéne. Amíg rendet nem teszek magamban, addig valószínűleg egyedül leszek, és nem azért mert normális vagyok. Nem ez az oka, már tudom.
2018. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Váó,kedves utolsó,nem hittem volna,hogy van olyan valaki mint én méghozzá lányba..95%-ban engem írtál le:))

Egyrész sajnálom,hogy te is így vagy ezekkel a dolgokkal másrész örülök,hogy nem csak én "szenvedek" ebben.

2018. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó ez kicsit hülyén jött ki,hogy örülök..de remélem érted,hogy értem><"
2018. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy értem, én is örülök :)
2018. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!