Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan szoktatok ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szoktatok ismerkedni diszkóban?

Figyelt kérdés

Adott egy vidéki diszko, 300-400 emberrel a környező településekből

Jó formán látásból szinte mindenki ismer mindenkit


Szóval tegyük fel ha nem vagy olyan ronda, 175 magas, sportos, nem felfújt nagyon hanem inkább szálkás, adsz az öltözködésedre ( nem pávásan, egy sima fehér pulcsi farmerral) 17 évesen


Oda mész egy lányhoz, magabiztosan, kicsit már ittasan és pl:

-Szia, ne haragudj, XY vagyok szimpatikusnak tűnsz meghívhatlak egy italra? - Ha igent mond akkor egyértelmű...de ha nem akkor érdemes még odamondani hogy "én csak próbáltam kedves lenni"


Ilyesmi nyitó szövegekre lennék kíváncsi, elsősorban srácoktól, de természetesen lányok ti is, mi az ami bejöhet nálatok ha egy normális pasi próbál meg közeledni

Normális válaszokat kérek:)



2018. jan. 16. 18:22
 1/8 kamilla19 ***** válasza:

Normális srácot nem diszkóban fogsz találni :)

Esetleg ha mégis onnan szeretnél valakit és látásból ismered akkor olyasmivel hogy találkoztatok e már valahol és innen bármerre lehet vinni a beszélgetést

2018. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"Oda mész egy lányhoz, magabiztosan, kicsit már ittasan és" ha nem lett volna egyértelmű, én vagyok a srác
2018. jan. 16. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
odamész megfogod a derekát, vagy hozzádörgölöd amid van
2018. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit ittasan úgyis jön magától az egész. Mellesleg szerintem sokkal hatásosabb egy spontán szöveg, mint az ilyen szia szimpatikus vagy.. Diszkóban szerintem azzal nem mész sokra
2018. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ZeToRr válasza:
10%

Biztos szoveg: "Szia, dugunk?" Vagy "Szia, Te domina vagy?" Vagy a Jo regi modszer "Jo a segged ko kola?

Ez disco, Nem kavezo Ahol emberek Normalis randit akarnak folytatni. Putri hely a disco. Just sayin'

2018. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel a szórakozóhelyen való ismerkedéssel, hogy hiába én is , a barátaim nagy része is és sok ismerősöm (akik mind normálisak és én is az vagyok) is jár bulizni szórakozóhelyekre ,de még nem hallottam olyan kapcsolatról akik szórakozóhelyen ismerkedtek meg illetve nálam még nem próbálkoztak be ott normális (vagy annak tűnő) srácok.

tehát tudom hogy attól még hogy valaki szeret bulizni lehet normális de szerintem ritka hogy ha és normális ember összeakad abból bármi komoly lesz. Mert mindkettő azt gondolja hogy ja biztos csak szexet akar vagy smárolni vagy x.

2018. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kerdes az volt hogy hogyan ismerkedjek diszkoban...
2018. jan. 16. 22:08
 8/8 kóla 15 válasza:

teso, mannapság nincsenek discok

TINDEREN KRESS VALAKIT

2018. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!