Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megy ez nekem mostanában,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy ez nekem mostanában, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jó képűnek tartanak, de meg van az a nagyképű, egoista, tipikus "rapper" stílusom. Hónapok óta nincs barátnőm, ami az olyan dolgokra is negatívan hat, mint a problémakezelési készségem primitivitása, feszültséglevezetés általában ártatlan ember társaimon történik, egyszó mint száz, egy agresszív állat vagyok, és ez arra vezethető vissza, hogy nincs senki akihez igazán őszinte lehetnék. És hiányzik az az érzés, mikor randira hívok valakit, átölelem, megcsókolom, vagy csak egy "csak 5 perc" címen futó, órákig tartó telefon beszélgetés egy hosszú nap után. Amikor próbálkozom valakinél, próbálom eltitkolni az előbb leírt énemet,de hiába. Emellett nem értem a mai elk*rvult világ, degenerált, "ha nem vagy páva nem kellesz köszheló" csajait.. ötletek? 14/F
2018. jan. 21. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Verd ki te kis taknyos "repper " xd

Mr Busta meg a többiek eddig is szánalmasak voltak :D

2018. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

"nagyképű, egoista, tipikus "rapper" stílusom" "feszültséglevezetés általában ártatlan ember társaimon történik, egyszó mint száz, egy agresszív állat vagyok"

Ezek miatt soha nem lesz csajod. Úgyhogy gесі gyorsan változtassál magadon. Agresszió kezelésére vagy elmész sportolni hogy levezesd az energiádat, vagy pszichomókushoz mész és felír valami nyugtatót.

2018. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miszter buktát életemben nem hallgattam... Nekem a rap nem az ákáhuszonhatnál kezdődik, hanem N.W.A., vagy Tuapc. De inkább az utóbbi.
2018. jan. 22. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!