Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jött ennyire zavarba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött ennyire zavarba, amikor betétet vettem?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó, fiú barátom, aki még érettnek is számít. Ma együtt mentünk haza, és mondtam, hogy én még beugrom a sparba mert kell pár dolog. Mondta, hogy jön ő is. Végig beszélgetünk, aztán amikor odamentem a betétekhez, akkor igy elkezdett röhögni. Kérdeztem, hogy mi az, még mindig röhögött és mondta, hogy ja semmi, csak ez ilyen lányos dolog. Magyarul zavarba jött amiért vettem a boltban egy csomag betétet :D nem értem ezt miért csinálta, pedig mondom,alapból eléggé érett gondolkodású (mindketten 17 évesek vagyunk)

2018. jan. 23. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért jött zavarba, mert olyan még nem fordult vele elő, hogy egy lánnyal betétet vegyenek. Ez normális, bár 17 évesen már illene elfogadnia, hogy ez egy teljesen természetes dolog. Szokjon hozzá, mert a barátnője is fog majd ilyet csinálni. Nem annyira nagy dolog, elvégre nem egy véres tampont lóbáltál a szeme előtt, ennél kínosabb szituációk is vannak a világon.
2018. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában a lányok a barátnőjükkel, szüleikkel vagy azzal vesznek ilyet akivel együtt vannak vagy esetleg egyedül. Attól függetlenül, hogy szerinted érett a gondolkodása ezek alapján nem minden téren az még. Vannak olyan fiúk akik ezt a témát furcsának tartják. Nagy valószínűséggel váratlan, esetleg kínos volt neki a szituáció és ezért kezdett el nevetni.

Remélem tudtam segíteni.

2018. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Furi volt neki. Először én is azt hittem, hogy ez a vásárlás valami titkos dolog a lányoknál mint a menstruációról beszélni a fiúk előtt meg ilyenek, érted? És sztem furi volt neki, hogy elvitted vásárolni.
2018. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még poénból faarccal bedobtam volna egy csomag óvszert is a kosárba:))

Érdekelt volna a reakcióka, ha ettől ennyire zavarba jön:D

2018. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!