Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon fura, ha én ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fura, ha én ilyen kapcsolatra vágyom egy lánnyal? Hogy találhatnék szerintetek párt ehhez?

Figyelt kérdés
Nincs semmi görcsös szerelem és szex sem. Viszonyt barátilag sok hülyülés és petting. Átmenni egymáshoz filmezni, kajálni és full alap, hogy a lány kiveri nekem, én meg kinyalom őt, de más nincs. Nem akarom túlbonyolítani a dolgokat, hogy aztán rossz legyen a vége. Szerintetek?

2018. jan. 25. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lánykènt mondom: Ez egyáltalán nem para. Teljesen ok, ha mindketten ezt akarjátok. Volt ilyen nekem is, szuper colt. Mostani pasimmal más tészta, komoly a kapcsolat :)

Szoval, nem gáz ;) De hogy hol ismerj meg erre lányt, azt passzl így hirtelen :P

2018. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog az ilyen, csak a lány hamar beléd fog szeretni. De ha valaki tetszik, szerintem benne lennék ilyenben. (Nem ajánlat, csak mondom)
2018. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
??? Haver legalabb akkor szopjon is le vagy valami, hat a legelvezetesebb reszeket akarod kihagyni😂
2018. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Van olyan lány, aki szereti kiverni?
2018. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés esélyed van. Kevés az olyan ember aki X dolgot el tudja választani Y tól, és képes önmaga eldönteni hogy ez erkölcsös-e vagy sem. A társadalmi konvenciók rabjai vagyunk. Amúgy én is szeretnék barátkozni ilyen lánnyal.
2018. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!