Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném kipróbálni a hármast...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni a hármast, de nem tudom, hol lehetne ehhez egy párt találni. Ti kipróbálnátok, illetve aki csinálta milyen élmény volt, hogyan jött össze? 29F

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szingliként volt. Szexpartner keresőn
2016. aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb ha felkeresel két örömlányt akik egyszerre kényeztetnek. 20-25-ért már találni fogsz ha jól körül nézel. Férfiként ezt az utat tudom neked javasolni, ha nem akarsz éveket várni.

Vagy ha úgy nézel ki mind Dévid Huzzelhoff ifjú korában és akkora farkad van mint Shane Dieselnek akkor csak adj fel egy hirdetést és lesznek rá jelentkező párok.

2016. aug. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En sokáig gondolkoztam rajta hogy kipróbálnám a volt párom díjazta is volna de azóta szakítottunk akkor nem találtam erre alkalmas lányt 21L
2016. okt. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!