Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szivat?

Figyelt kérdés

Ronda vagyok.Akárhigy is nézük ez az igasság...Nem szépitem...Teli van az arcom pattanásokkal és szemüveges is vagyok.Még csak beszélni se tudok rendesen.Nyomi vagyok..Régebben nagyon sokat bántottak...Eddig max csak egy kiskutyával sikerült megbarátkoznom.De nem rég egy lány elkezdett nézni.Ha a közelébe voltam csavargadta a haját.Ha vissza néztem rá elpirult.Egy gyönyörű lány.Rengeteg pasi megőrül érte..Egy hete rám irt.Azt irta hogy sajnálja hogy enyit csesztetnek a suliba.És szerinte helyes vagyok és megszeretett...Azt mondta szerelmes belém rég óta....Nem irtam vissza neki mit irjak?...Azóta mindenap ir valamit el se olvasom nem érdekel, szerintem csk szivat...szerintetek??? Nem tudom ezt hivá tenni...Ronda vagyok mindenki utál...akkor ő miért szeret?...És nekem kellet volna rá irnom nem forditva...Vagy nem? Ez manapság normális hogy a lányok kezdeményeznek? Sekicsetek előre is köszi


Egy szerencsétlen 15/f



2018. jan. 28. 23:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Akárhogy.. elirtam
2018. jan. 28. 23:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. A szépség egy relatív fogalom. Kinek mi tetszik. A belső értétek hosszú távon sokkal fontosabbak.

2. Az a mai világban már teljesen normális, hogy egy lány kezdeményez, mert a fiúk többsége képtelen rá.

3. Írj neki vissza és akkor kiderül, hogy szivat-e. Bár remélhetőleg nem olyan ember aki még a sulis piszkálások mellett beléd rugna + bíztató, hogy mindennap ír és várja, hogy visszaírj neki. Szerintem ez jót jelent.

Szerintem írj neki vissza és próbálj vele beszélgetni. Utána meg lesz ahogy lesz. Mivel nem tudom mit írt pontosan. Nem tudom megmondani, hogy mit írj.

Remélem tudtam segíteni.

2018. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is nem vagy csúfság. Ne így állj magadhoz. Fel a fejjel, és légy pozitív, ugyanis ha ilyen maradsz... el fogsz üldözni magad körül mindenkit.

Másodszor. Írj vissza neki, és beszélgessetek. A lány elmondta mit érez, most már csak rajtad a sor. De nem add meg magad rögtön. Ne viselkedj úgy mintha ki lennél éhezve/rá lennél szorulva egy barátnőre. Csak beszélgessetek lazán és fesztelenül. A többi pedig úgyis kiderül idővel. Az is lehet hogy nem is az eseted személyiségileg.

2018. jan. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kikkel van lehet aokkal akik bántanak? válaszolj neki de nagyon óvatosan csináld
2018. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta? Válaszoltál neki?
2018. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elpirul,akkor tényleg látok rá esélyt, hogy tetsszél neki. Szándékosan nem pirulnak el az emberek. És ha aranyos, hát te látod rajta... Hogy gonoszan, sunyin mosolyog, és esetleg azért van zavarban, mert szívatni akar; vagy pedig édesen, mint aki tényleg a fellegekben repked, ha meglát. Én olyankor pirulok, mikor tényleg olyasvalaki van a közelben, akit ennyire imádok. Szerintem akár próbáld ki. Amúgy, hogyha nem úgy érezne, szerintem cikinek érezné veled mutatkozni, és inkább nem tenné. Mert pl másként mit akarhatna veled elérni. Pl hogy lefotóznak hirtelen lekapnak a barátnői, amikor megcsókoljátok egymást? Az hülyeség lenne, mert a csókhoz ketten kellenek, és akkor élete végéig rajta maradna, ha szégyelli, ha nem. Meg hát nemtom,minek szívatna? Miért jelentene az bárkinek is szórakozást, hogy játszani, játszmázni a másikkal? Látod rajta, hogy mennyire érett vagy éretlen. Tehát ehhez, hogy ilyet megcsinálni valaki mással. Hogy képes lenne-e rá. Nemtom amúgy, de most ez jött ki belőlem, amit ide legépeltem.
2018. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5ös igen válaszoltam...ma találkoztunk is.Elmondtam neki hogy nem egésszen állok készen egy kapcsolatra.És hogy addig lehetnénk barátok...később talán lesz valamk
2018. jan. 30. 16:58
 8/8 anonim válasza:
Ne csinálj butaságot, kérdező! Meg fogod bánni, ha kéreted magad a suli legjobb csajának! :D
2018. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!