Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar valamit vagy csak szivat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit vagy csak szivat?

Figyelt kérdés
Az a sztori, hogy a gimiben van egy nő aki 2-vel felettem jár (én 11 Ő 13-os) és bepróbálkoztam nála aminek a vége bukta lett sajnos. Ez volt olyan tavaly szeptember vége felé. Ugrunk egy kicsit az időbe. Tavaly decemberig. Ennek a nőnek van egy barátnője és észrevettem, hogy elkezded csekkolgatni meg mintha beszélne is rólam. Felfigyeltem a dologra de nem tudtam mire vélni. Idén észrevettem, hogy közelít felém. Szemezget velem meg a közelembe jönnek a folyosón meg ilyenek. A kérdés az lenne, hogy ilyenkor mizu van ? Szimplán sz'p@t mert a barátnőjénél bebuktam vagy esetleg akár valamit vagy bejövök neki ? Én inkább az elsőre tippelek. Szerintetek ?
2018. jan. 11. 16:45
 1/3 A kérdező kommentje:
akar*
2018. jan. 11. 16:47
 2/3 anonim ***** válasza:
ha bejön neked, hívd el randizni... esetleg rá is kérdezhetsz a dolgokra:)
2018. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jól gondoltam hogy szop@tás volt ! xddd

Sebaj, akkor jöhet a következő !

2018. jan. 21. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!