Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor magányos és szűz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor magányos és szűz maradok?

Figyelt kérdés

18 és fél éves gimis lány vagyok.


Hogyan találjak barátot ha se nem vagyok népszerû, se bulizni nem járok, se nem élek nagy társasági életet(csak 2 legjobb barátnôm van és egy fiú barátom) csak a suli és a tanulás veszi el az egész idôm?


Utálom a szórakozóhelyeket, mert ott szinte mindenki hulla részeg, és amúgy se lenne kivel mennem, és egyedül menni fôként egy lánynak a mai világban nem egy életbiztosítás...


A külsômnek nincs gond,, a belsô tulajdonságaimmal sincs szerintem. Eddig senki se mondta, hogy lenne. Tetszettem is fiúknak, nem tudom, hogy ez számít e.. Könnyen barátkozom fiúkkal és lányokkal is egyaránt. Nem tartozom “nagyhangú” lányok közé, de nem is vagyok az a félénk. Ha csendes is vagyok akkor sem azért, mert nem merek beszélni, hanem nincs kedvem.

De ez ritkán fordul elô, mert nagyon barátkozós vagyok.


Szóval visszatérve a lényegre, nincs hol ismerkedjek, osztálytárssal összejönni meg nem szabad, így nem tudom mit csináljak.. Gondoltam arra is, hogy az egyetemen majd jobb lesz, nem tudom.. :(



2018. jan. 28. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sokan csak az egyetemen kezdenek el ismerkedni. Több volt-évfolyamtársam van, akiknek senkijük nem volt gimiben, aztán egyetemen mindenkinek lett valakije. De olyan is van, akinek volt barátja gimiben, de amióta továbbtanul nincs senkije. Ne aggódj, semmivel nem vagy elkésve, sokan vannak így.
2018. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi, most rengeteg privátot fogsz kapni :)
2018. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2# Azt kifelejtettem, hogy interneten sem szeretnék ismerkedni, mert ki tudja, hogy ki minek mondja magát😅
2018. jan. 29. 00:02
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Az nem érdekli az itteni embereket, nyugi. Szóval készülj fel a 18-50 év közötti pasik leveleire. Amúgy én is hasonlóan gondoltam. De aztán elkezdtem Tinderezni és semmi nem lett belőle eddig :D


19F

2018. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Először ez fogott meg:

"interneten sem szeretnék ismerkedni" <-> "nincs hol ismerkedjek"

Valamint állításod szerint a szórakozóhelyeket se szereted, és a társasági életed se túl magas, illetve a tanulással töltöd a legtöbb időt. Így őszintén hogyan képzeled el az ismerkedést? :) Hiszen a könyvtár az egyetlen, ahol el tudom képzelni, hogy összejöhet valami (az utcán gondolom persze sietsz, ahogy mindenki), viszont ott meg mindenki elvan, tanul, és nem csajozni/pasizni jár oda :)


Sosem értettem, miért vannak sokan az internet ellen. Ugyanazok az emberek látogatják ezt a platformot, mint akivel reggel a pékségben összefutsz, vagy mint akivel egy egyetemre fogsz menni. Semmi különös nincs benne - sőt, egyszerűbb megszakítani a kapcsolatot, ha tényleg olyan a helyzet.


Viszont a kérdésem áll (fent, 1-2. bekezdés), komolyan érdekel a válasz, hasonló cipőben járok, valamint számodra is hasznos átgondolni, biztos vagyok benne, hogy közelebb visz a célodhot. Én igyekszem tenni, nyitok az emberek felé (több helyen, több szituban, stb.), de így se nagyon halad a dolog. 19f

2018. jan. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5

Az internetes ismerkedés valóban ratyi.


Mondjuk nekem semmiféle ismerkedés nem jött össze... Xd

17f

2018. jan. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Nekem úgy szint ez a problémám, én 19/f vagyok.

Reggel felkelek, megyek suliba, hazajövök, tanulok és utána ha van meccs akkor azt nézem .

És sajnos nekem is csak pár barátom van kb 5, jóban vagyok velük csak semmit nem lehet velük csinálni, mindig kocsmázni mennek de én azt nagyon nem szeretem :/

Úgy hogy nem vagy egyedül, én is bajban vagyok az ismerkedéssel :(

2018. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát így nehéz is lesz, mivel gyakorlatilag nem jársz semmi olyan környezetbe ahol meg tudnál bárkivel is ismerkedni. Mint a vicc hogy

-Bárcsak megnyerném a lottót..

-De akkor legalább egy szelvényt töltsél már ki. :D

Csak kizárod a lehetőségeket, buli nem, internet nem (pedig pl. gondoltam írok privátot ), iskola szintén nem... gyakorlatilag nem marad semmi ahol rád találhatna a szerelem.

2018. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én sem tudok okosat mondani, én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok.

A sulim javarészt fiú suli, a haveri köröm pedig elég felszínes, ráadásul ők is csak lerészegedni járnak el otthonról, oda annyira nem vágyom.

Netes ismerkedést nem pártolom, mert ott vagy csak külső, vagy csak belső tulajdonságok alapján lehet válogatni, mindkettőt nem (vagy csak nagyon ritkán) lehet online megismerni. A Facebookon, Tinderen a külső dominál, senki nem veszi a fáradtságot, hogy megismerjen téged. A szövegalapú oldalakon -bár nincsenek gigászi igényeim- lehet, hogy egy teljesen okos, elragadó lánnyal ismerkedsz meg, miközben a való életben egy bányarém.



Így a suli, a bulik, a net kizárva, így már szinte alig maradt olyan hely, ahol élőben intelligens, vicces, szép, akár szexi lányokat lehetne megismerni, egy tartós kapcsolatot kiépíteni.

És mégegyszer mondom, nincsenek hatalmas elvárásaim, nem kell atomfizikusnak, vagy top modellnek lennie, csak egy hangyányit legyen különlegesebb az átlagnál. Olyan legyen, akivel bármiről tudok beszélni, akinek a társaságában egyszerűen jól érzem magam.


17/F

2018. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan voltam. 17 évesen összejöttem egy osztálytársammal, két évig jártunk de csúnyán váltunk el, és nem volt utána kellemes a suliban...

Nincs olyan megkötés, hogy osztálytárssal összejönni nem szabad! Lehet jól jössz ki belőle... Ha nagyon megtetszik,vagy megszeretsz valakit, akkor ezt megkockáztatod!

Társkeresőn is próbálkozhatsz! Én tavaly ismertem meg az exemet ott. A Párom.hu-n. Vele is veszítettem el a szüzességemet tavaly.


23/N

2018. febr. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!