Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezeken a tulajdonságaimon...

Ezeken a tulajdonságaimon miért nem tudok változtatni? önbizalom hiány, gátlásoság, kishitüség. Bele lehet valahogy törődni hogy ilyen luzer maradok? Lehet hogy örökre magányos maradok? 27f

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltál pszichológusnál?

Utánanéztél neten?

Olvastál könyveket a témában?

2017. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert egyáltalán nem vagy biztos magadban. Rossz, negatív az énképed. Kicsit próbáld pozitívabban, lazábban kezelni a dolgot. Keresd meg magadban azokat a tulajdonságokat, amiket másokban is szeretsz...mert, ha másokban szereted, akkor magadban miért nem?!

Legyél kicsit nyitottabb a dolgok felé. Sok önbizalmat adhat mondjuk az, ha van egy hobbid, amiben kifejezetten jónak érzed magad. (magadhoz képest, semmiképp se máshoz viszonyítva!!!)

Egyáltalán nem vagy lúzer, csak kicsit zárkózott vagy.

2017. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pszichologusnál nem voltam!

Interneten nèzegettem a tèmával kapcsolatba de nem sokra mentem vele!:(

2017. ápr. 15. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Okés. Akkor kutass utána önismereti-önfejlesztő könyveknek, és menj el pszichológushoz! 😃


Könyveket enkóron találsz ingyen.

Pszichológushoz pedig kórházban tudsz ingyen menni, vagy munkahelyeden-egyetemen lehetséges, hogy van saját pszichológusuk. Nézz utána, menj el, mondd el neki, hogy mi a probléma, és hogy mit szeretnél, és közösen dolgozzatok ki egy tervet a megvalósításra. A saját munkád lesz ez, a pszichológus csak a szakértelmével fog tudni segíteni neked, de az viszont fontos dolog :)

2017. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezt lenne érdemes tenned, azt tartom jónak amit előző javasolt. Összeírhatod jó és rossz tulajdonságaidat, azt is, mi lenne az ami érdekelne és kereshetsz új társaságot.
2020. márc. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!