Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Merész legyek? Hogy szóljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merész legyek? Hogy szóljak hozzá ha egszer hülyének néz?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy valaki nagyon teccik és ö is fiu és én is. Ma nagyon leégettem magam előtte mivel az idióta haverjaim beszóltak neki stb. Szoval ciki volt. Azt tervezem hogy amikor legközelebb találkozok vele elkezdek vele dumálni hogy én nem vagyok olyan hülye meg ilyenek. Szerintetek jó ötlet? Én még nem kezdeményeztem szoval ezél fura lesz. Tudtok adni ötleteket hogy mit mondjak neki?

2018. jan. 30. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én is égettem magam már párszor az előtt aki nagyon bejött nekem.Ilyenkor inkább ne hozd szóba az incidenst (már mint ne úgy ahogy te akartad) csak menj oda hozzá és kérj bocsánatot azért mert beszóltak neki a barátaid, ennyi.Kezdjél el egy teljesen más témáról beszélgetni amiben tuti hogy érdekelt.15/L
2018. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó de nem is nagyon szoktunk köszönni. Akk menyek oda és mondjam neki hogy: szia bocsi a haverjaim miatt kicsit hülyék?
2018. jan. 30. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Jesszus: teccik =tetszik ezél = ezért mennyek = menjek
2018. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jóvan na xd
2018. febr. 3. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!