Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám megállni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megállni, hogy ne szóljak bele?

Figyelt kérdés
A párom barátairól van szó most akik kihasználják engem ezt pedig zavar nem egy lelkiszemetes láda.Folyton csak akkor keresik ha kell valami meg se kérdezik,hogy van.Ő persze erre azt mondja legalább nem kell a saját problémáival törődnie.De ezt én már nem tudom végig nézni szótlanul,hogy a legkisebb bajukkal is hozzá fordulnak oké barátok segítsenek egymásnak de szerintem egy igazi barátság nem arról szól,hogy a másikat leszarjuk és egy folytában magunkról beszélünk.Tudom,hogy az ő baja és nem kéne,hogy ennyire idegesítsen de valahogy zavar,hogy ilyenek vele.Fáj nekem,hogy az állítólagos barátai úgy viselkednek vele mintha kutya lenne és még ezek a barátok tartják magukat olyan nagyra,hogy ők milyen jó barátai. Mit csináljak,hogy ne idegesítsen ennyire és ne akarjak bele szólni?
2017. ápr. 9. 22:18
 1/1 anonim válasza:
Ne haragudj fogalmam sincs mit csinálj de nagyon édes hogy ennyire törődsz a pároddal. :D
2017. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!