Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék korombeli lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék korombeli lányokkal ismerkedni interneten? Milyen internetes oldalak vannak erre? 16/F

Figyelt kérdés

Főként olyan lányokat keresek, akik nem szexéhesek, hanem csak barátságra esetleg kapcsolatra vágynak, egy normális szerető fiút keresnek maguk mellé! Például a facebook-ot mondják mindig de nem tudom hogy? Akármilyen lányt nem jelölhetek meg, azon túl, meg nem is nagyon tetszenek akik így rákerestem nevekre.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 30. 19:03
1 2
 11/14 egyetlen_csaszarno ***** válasza:
90%
Anotalk, strangers, tinderen sok fiatalabb van. Akár itt is, de szerintem ne neten ismerkedj :) 16l
2018. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Könyvtár, buli, ismerősöd ismerősei, fentebb írt oldalak, majdnem bárhol tudsz ismerkedni. Engem volt, hogy mekiben, buszmegállóban szólítottak le.

Hajrá! 16/L

2018. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint elég ha ide kiírod aztán már is találsz 3-4 lányt.
2018. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Írtam privibe nézd meg
2020. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!