Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14 től 16 éves fiukig milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 től 16 éves fiukig milyen csajokat csíptek?

Figyelt kérdés
sok lány nem tudja ,hogy a fiuknak mi az ízlésvilága . írjátok le milyen a stílusotok a gömbölyded lányokra buktok vagy a csontikra

2018. febr. 3. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sportos.
2018. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedből ítélve te is jó gömbölyű lehetsz.
2018. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Én is a sportosra, vagyis ne sok zsír lötyögjön rajta, és ne is látszódjanak a csontjai, mert mind a kettő gusztustalan. Az a jó ha minimális zsír van rajta, vagy legjobb ha kirajzolódik pár izma. Szóval az se tetszik ha izmosabb mint egy férfi. Plusz jó még az is akinek nem látszik minden egyes izomcsíkja, mert az sem túl szép. És hogy a manökenek szépek az egy hatalmas nagy baromság. Szóval az a jó szerintem a legtöbb fiúnál amit írtam, vagy legalábbis hasonló alkat, persze mindenkinek más az ízlése, de ezt sokan gondolják így, másoktól is ezt hallom, és nekem is ez a véleményem. Ahogy te kérdezted: inkább a gömbölyded lányok, de ha csonti vagy még tudsz változtatni. Persze nem csak a kinézet a fontos, de az is beletesz valamennyit. Remélem érted mit mondok, annak ellenére hogy fúrán fogalmaztam.

16/F

2018. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
ducikra esküszöm
2018. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legfontosabb, hogy őszinte legyen, kisugárzása is legyen, és el tudom fogadni, ahogyan van. 16/f
2018. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 vagyok de nem azalatt a 2 év alatt nem változott a stílusom kinézetet illetően :D Nekem pl mindig is fontos volt, hogy ne legyen rajta felesleg, nekem nem baj ha nem sportos, mert én se vagyok az, a vékonyak jobban bejönnek, csak tényleg ne legyen annyira vékony, mint egy auswitzi zsidó (már bocsánat a kifejezésért)
2018. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6#: *18 vagyok de azalatt a 2 év alatt nem változott a stílusom kinézetet illetően*
2018. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!